Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szivarvany80

2015. május 21.

Higított ecetbe teszek 8 csepp teafaolajat, s 15 csepp levendula olajat, s öblítőszerként használom, így is fertőtlenítve a ruhákat (általában 30 fokon mosok).

Emellett ecseteltem körömgombát vele. Hosszú folyamat, de gyógypedikűrös szaktudása mellett otthonra jó kiegészítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

Kiszke

2015. március 26.

Az ára húzós, de ez tényleg erősebb mint a drogériás saját márkás társaik. Felváltva használom őket, pattanásra, kisebb sebekre, takarításhoz, fürdővízbe, hajpakolásba. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

marianngod

2015. január 24.

Nagy reményekkel vettem meg, miután itt olvastam, hogy többeknek segített leszárítani a pattanásokat és nekem is meggyűlt a bajom velük. A tapasztalatom: nekem konkrétan így nem vált be. Kenegettem csak a pattanásokat töményen, de semmi különös, volt, amelyiknek még egy hét után is meglátszott a helye. Viszont csináltam belőle arclemosót, és egy vattakoronggal áttöröltem az arcomat. Az eredmény mattabb, szebb, finomabb arcbőr, kevesebb pattanással, aminek nagyon örülök. Az illatával semmi bajom nincs, erős, de kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

manitia

2014. december 22.

Én ricinus pakolásba használom remélve, hogy segít a korpásodás megszüntetésében, egy helyen olyan csak a fejbőröm, és már szerencsére sokat javított rajta. :) Kitartóan használom tovább, mivel baktérium- és gombaölő hatású. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

szivecske

2014. december 3.

Hónapok óta használom a kissé pattanásos, mitteszeres bőrőmre és ez bizony nagy csodaszer. Kétnaponta esténként közvetlenül egy vattakorong segítségével kezelem vele a pattanásaimat, és rendesen fertőtleníti is őket másnapra. Az illata nyilván nem egy Chanel, de elviselhető Eddig tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Maki82

2014. november 21.

Tegnap jött meg a rendelésem, a sok pozitív vélemény alapján vettem. 2 nap után zsírosodó fejbőrömre, hajmosás után almaesetes, csalános, és 5 csepp teafaolajos öblítést csináltam is este vele. Hatásáról később szeretnék nyilatkozni, miután már használtam.
Elöljáróban annyi, hogy a szaga valami borzasztó...ahogy valaki már leírta, tömény "autószerelő műhely" szaga van, ami még hajszárítás után sem illant el teljesen...megelőlegezem az 5 pontot, és jövök ud-elni... :-D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

petoandika

2014. november 18.

Én csak magában használtam, néha vízbe cseppentve, pattanásokra főleg. Nem hittem el, de tényleg segített, pedig elég makacsak szoktak lenni a pattanásaim. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Luca33

2014. szeptember 6.

Használom arcpakolásba, légfrissítésre, és körömecsetelésre, utóbbit megelőzés képpen, mikor pl. beázik a cipőm, és fél napokat vizes lábbal kell lennem. Eddig minden feladatot sikeresen teljesített. A pattanásaim gyakran sebesek, akkor nem merem rájuk küldeni töményen, de kísérletezem. Remek termék, bár a kupakja csalós, egyszer véletlenül nem szorítottam tövig, és csaknem a fele kifolyt, mire észrevettem...azt is csak a jellegzetes illata miatt. Ja, és amikor az utolsó cseppeket is ki akarod szedni az üvegből, ki kell piszkálni a cseppentős dugót, ami nekem kicsit nehéz, de megoldható. Azért még jó termék, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

zsofia93

2014. augusztus 12.

Na én is beszereztem egyet, kicsit fájt a szívem otthagyni érte 1200.- forintot mindössze azért az 5 ml-ért... na de mindegy már, remélem hatásos lesz a pattanásokra :)

Up: már egy hete használom, minden este ecsetelgetem a pattikat és nagyon szépen helyrehozta a bőröm, pedig hormonális pattanásaim vannak és eddig semmi nem hozta így helyre, mint ez :) heti 1x fogom azt csinálni, hogy vizes vattapamacsra csepegtetek, ahogy Annette javasolta, és azzal áttörlöm az egész arcom. Nagyon megérte az árát, úgyhogy 5*! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 12.

lumiukko

2014. augusztus 3.

Nem olyan borzasztó a szaga, mint amire készültem, de azért nem is jó. Persze ha valami hatásos, akkor nem érdekel a szaga. Pattanások miatt vettem meg, igazából a pirosságot tényleg egész jól csökkenti, de nem nagyon akarta leszárítani őket. Pedig ahogy felkenem, bizsereg, meg minden, de nem nagyon gyorsította meg az eltüntetést. Még próbálkozom azért vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.