Aromax

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berni88, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. június 21.

Ár:   1190 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Aromax, 1990 Ft

Teafa illóolaj.

Javasolt alkalmazás: Párologtatás, inhalálás, aromafürdő, bedörzsölő olaj, ápoló olaj orr környékére megfázás idején (5 éves kor felett), illóolajos fürdő lábgombásodás megelőzésére, bőrápoló olaj felszíni bőrsérülés, rovarcsípés esetén.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Aromax
10 ml
Ár: 4375 Ft , Eladó: Aromax
50 ml
Ár: 800 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

MolnarBianka

2017. január 18.

Nem tudom miért,de engem nem zavar az illata,nekem nagyon tetszik. A pattanásokat probálom eltüntetni vele a homlokomról,mert csak ott vannak. Nem vettem észre nagy változást sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Kramer0ka

2016. december 10.

iszonyat büdös, de cserébe egy alkalom után eltünteti a kis csúnyaságokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

iszonyat büdös, de cserébe egy alkalom után eltünteti a kis csúnyaságokat.

mekhrba

2016. november 16.

Töményen a pattanásaimra használom ecsetelve, nagyon szépen leszárítja őket, viszont töményen az egész arcomra nem kenem, mert nagyon szárítja így vízbe téve tonikként is használom, úgy tökéletes, azóta csak ritkán jön ki új pattanásom. Büdös szaga van, meg kell szokni, de ez csak töményen érződik. Mindenkinek ajánlom, aki régóta küzd pattanásokkal. Ha elfogy, mindenképp újra veszem, bár valószínűleg sokig kitart :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

LegallyBlonde

2016. november 14.

Nem vagyok egy pattanásos típus, de kb 1.5 hónapja egyszerre kijött rajtam 3 olyan nagy kinyomhatatlan pattanás, hogy teljesen kétségbe estem. Aztán olvastam itt a teafa olajról, vettem egyet, és töményen ecsetelni kezdtem őket. 3 nap alatt gyönyörűen lehúzta őket. Arctisztítás után nedves vattakorongra csepegtetve is használtam már 2 alkalommal és szuperül összehúzza a pórusokat. Magára a teafaolajra mindenképp 5 csillagot kapok, hogy konkrétan ez az Aromaxos mennyire jó, azt nem tudom megmondani, mert összehasonlítási alapom nincs, ezt az egy márkát használtam eddig, nekem működött is, úgyhogy egyelőre megadom rá az 5 csillagot. Azért kíváncsiságból szerintem legközelebb másik márka teafaolaját veszem meg, és update-elek, ha tapasztalok különbséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Niki019

2016. november 10.

Nem találok rá szavakat, hogy mennyire jó :) ha lehetne, 10 csillagot is kapna !!

Nem vagyok túl pattanásos, de elképesztően hisztis az arcbőröm mindenféle illatanyagra, nem hipoallergén vagy akár a zsírosabb krémekre, így a rengeteg dicséret ellenére is félve próbáltam ki, nehogy baj legyen, de nem csalódtam kicsit sem :)

A még ki sem jött pattanásokat is egy éjszaka alatt lehúzza. Az illatát szokni kell, de nem büdös egyáltalán. Ha szemkörnyékre kenem, akkor ahogy párolog, kicsit irritálja a szemem, de hát minek kenek oda, ahova nem kell ...

Egyszóval tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Egyszóval tökéletes :)

Iwi88

2016. november 8.

Nagyon sok mindenre jo, szortuszo gyulladas, koromgomba, szemolcs... ovatosan a kezelni kivant reszre kell tenni napi ketszer, erdemes leragasztani a kezelt feluletet. Takaritasnal is hasznalom pedaul felmosovizbe teszek par cseppet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Niky1017

2016. október 28.

Mindig van a polcomon legalább két űvegcse, mert nekem nagyon bevált és több mindenre használom. Elsősorban a lábam ápolására. Sajnos bekaptam egy körömgombát(géllak) és ezzel szoktam ecsetelni.Esztetikailag nagyon sokat segített, nyilván a gombát csak gyógyszeresen lehet kiírtani a szervezetből, de magasan veri a drága ecsetelőket.
Emellett használom még öblítőbe, kéz- és lábfürdőbe és pattanásra.Ami fontos, hogy mindig hidratáljuk a kezelt felületet, mert kis mennyiség is nagyon szárít!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

hollieme

2016. szeptember 15.

nem is tudom, talán van abban valami, amit elixir írt néhány hozzászólással előrébb. én pattanásokra, néha a hátamra használom és nyomkodás után is ezzel fertőtlenítek. belekevertem már az arctisztító tejembe is (mandulaolaj helyett), de akkor égett az egész fejem, csípte a szememet is, pedig ügyeltem rá, hogy ne menjen bele. a töménységgel még lehet is játszadozni, így úgy vélem, az irritáció megszüntethető, de sajnos a hatása nekem sem egyértelmű. néha használ, mostanában viszont semmit sem csinál, csak késlelteti a pattanást, ám ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egy "vállalhatóbb" darab fog ékeskedni az arcon, hanem úgy, hogy kvázi tovább leszel pattanásos plusz 3-4 napig. egyébként sokrétű a felhasználhatósága, én például tervezem, hogy mosáshoz ezt fogom használni mint fertőtlenítő, de nem vagyok benne biztos, hogy maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

chupachups

2016. szeptember 14.

Csak ajánlani tudom! :)
Én hígítva toniknak használom és nagyon sokat segített a zsírosabb pattanásosabb területeken, az meg plusz előny, hogy természetesebb szerről van szó :)
Alkalmaztam szörtüszőgyulladásra és inhalálásra is, eddig minden esetben tökéletes volt számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Csak ajánlani tudom! :)

elixir

2016. augusztus 27.

Elnézést, de néhány Aromax olajat nem tartok elég "tisztának", köztük ezt sem. Ami nálunk bejött, az az ausztrál teafaolaj, a DM-ben vettem anno, szerintem most is van, 30 ml, 1000 Ft körül. (Teebaum-Öl) néven kell keresni. Azt használtuk rovarcsípésre és pattanásra is töményen, de óvatosan kezdve. Mindkettőre használt!!
Az Aromax teafaolajat illatően szerintem kebkeb-nek igaza van, egyszerűen nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.