Aromax

Ár:   4025 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4025 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautyanna, Módosítva: 2023. február 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 4025 Ft

• 100% tisztaságú bevizsgált, esszenciális illóolaj.
  • Citrusos illatú illóolaj belégzésre.
  • Hatását népgyógyászati adatok igazolják.
  • Az örökzöld levélzetéből és ágaiból nyert illóolaj csillapíthatja az ízületi, mozgásszervi panaszokat, valamint alkalmazhatjuk rovarcsípések kezelésére.
  • Légfrissítésre, párologtatásra, bőrápolásra.

Ár: 4025 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

horakeni

2023. szeptember 1.

Nagyon erős ilata van frissen, viszont szinte pár perc alatt el is illan. Felmosásnál szoktam a felmosóvízhez cseppenteni belőle de ahogy megszárad már nem érződik belőle semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 1.

katinka.nb

2023. augusztus 15.

engem semmilyen csalódás nem ért, mert ez a kombó csak a szúnyogriasztást juttatta először is az eszembe :)
én nagyon szeretem használni, kutyusomra sem félek cseppenteni belőle, nyugodt szívvel használom erre a célra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 15.

KisTigris

2023. augusztus 1.

2023. augusztus: próbálgattam, a legjobban szúnyog riasztóként vált be. Megy is az 5*

2023. júniusa: Tesztelésre kaptam. Használom egy ideje és nagyon büdös.m, tényleg szúnyogírtó szaga van. Öblítő mellé szoktam ecet+víz+illóolaj kombót csinálni és felesben használom az öblítővel. Na ott nem érzem a szagát, de akkor minek teszem bele? 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 1.

marbi

2023. július 24.

Én leginkább szúnyogcsípésre használom, közvetlen csípés után és arra tökéletes. Leviszi a dudort és teljesen elmulasztja a viszkető érzést. Párologtatásra nekem nem kívánkozik az illata miatt, de én nem is lepődtem meg azon, hogy nem tartozik a legfinomabb illatok közé. Tényleg szúnyogirtó szaga van. 😄

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 24.

bagolylilith

2023. július 13.

Nekünk nagyon bevált, egy nyaralóban avattuk fel, egyáltalán nem volt bántó szaga, kellemes illatnak éreztük, a rovarriasztó hatását is meg tudom erősíteni, már alkalmaztuk régen is ezt a trükköt persze sok egyéb mellett. A családban senki nem használ közvetlenül bőrre illóolajat, maximum a fürdővízbe adagolva pár cseppet, így elkerülve az irritációt, ott is jól teljesített izomláz miatt. Légkondis megfázás után is nagyon jól tudott esni a párologtatása. Lehet, hogy a mi orrunkkal van baj, de hozta a szokásos színvonalat, idejét nem tudom, mióta használunk már illóolajokat, más márkáktól is próbáltuk ugyanezt a kombinációt, összességében nagyon meg vagyunk vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 13.

bmoni86

2023. július 12.

Csatlakozom a korábbi véleményhez, nekem is csalódás volt.
Tesztelésre kaptam, a csomagból kivéve már megcsapott az illata, inkább az eukaliptusz dominált, mint a citrom, de nekem tetszett.
Két nappal később gondoltam, na akkor most kezdjük az élesben tesztelést, a citrom illata már egyáltalán nem érződött, ehelyett valóban szúnyogriasztó szaga van....
Kár érte, de legfeljebb szúnyogriasztónak jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 12.

Csatlakozom a korábbi véleményhez, nekem is csalódás volt.
Kár érte, de legfeljebb szúnyogriasztónak jó lesz.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2023. június 23.

Jajj, nagyon vártam, hogy megérkezzen a teszt-alanyom...amikor először lecsavartam a kupakot és beleszagoltam, nem voltam elragadtatva, ugyanis igazi citrom illatot vártam az eukaliptuszhoz keverve, de itt inkább mintha a citromnak a héja lenne beleapplikálva. Hidegpárologtatóba próbáltam először, energetizálás, és légfrissítés céljából. Jajj nekünk...Borzasztó! Kimondottan szúnyogriasztó spray szaga van.
Az eukaliptusz és a citrom illatát is nagyon szeretem külön-külön, de ezeket itt kár volt összeházasítani. Olvasom, hogy rovarcsípésre is kiválóan alkalmazható... Ha ezzel kenem be magam, tuti nem fog egy rovar sem megcsípni.
Úgy sajnálom, de nekem nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Elviselhetetlen a szaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 23.

Illatanyagok: Eucalyptus Citriodora Oil