Aromax

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sapkalapka, Módosítva: 2023. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

100% tisztaságú, bevizsgált, esszenciális illóolaj. Kámforos illatú illóolaj belégzésre. Hatását népgyógyászati adatok igazolják.

ManekiNeko

2023. november 22.

Naponta használjuk otthoni párologtatásra. Nagyon szeretjük, intenzív illata van. Megéri az xxxl kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 22.

Kangaroo89

(!)
2023. július 19.

Krémmániás tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem, ugyanis télen-nyáron párologtatásra használom el a rengeteg illóolajat. Külön öröm, hogy xxl kiszerelés.
Illatra tiszta eukaliptusz, 100% tisztaságú illóolaj. Mindig aromax illóolajat veszek, de ez sokkal jobb ár.érték arány; a kis üveg 5xöse, és csupán 2x annyi.
Nem mondom, hogy travel size, de aki ipari mennyiséget használ el belőle, annak nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 19.

Sapkalapka

2023. május 29.

Pont az, amit el lehet várni egy illóolajtól. Tisztán eukaliptuszos illatú, nincs semmi mellékillata, ami egy rosszabb minőségű illóolajnál előfordult már velem. Én párologtatásra és felmosáshoz használtam.

A kiszerelése rendkívül kedvező, mindennapi használat mellett is sokáig ki fog tartani. A csepegtető és kupak jó minőségű, nem ereszt, nem folyik, így akár utazáshoz is könnyen magunkkal vihetjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 29.

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Eucalyptol, Limonene

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.