Art Naturals

Ár:   $13   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2019. január 8.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fürdőtermékek

Bőrmegújító testradír kávé kivonattal

Barna cukor, holt-tengeri só, shea és kakaóvaj, valamint E-vitamin tartalma gazdag antioxidánsokban, táplálja a bőrt, segíti a sejtek megújulását. Vegán, állatkísérlet-mentes.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.