Art Of Sun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozás előtti bronzosító krém, kávé illatú

Az  Aloe Vera, az A- és E-vitamin hidratáló és tápláló hatásának köszönhetően a bőr bársonyos és puha tapintású lesz, miközben a cukornád-kivonat (DHA) és az Erythrulose látványos bronzbarna színt eredményez. A tökéletes, azonnali barnaság a gyorsító hatású bronzosítóknak köszönhető, melyek az UV sugarakkal együtt egyedülállóan intenzív eredményt tesznek lehetővé. Az extra gondoskodásról a kókuszolaj hidratáló hatása gondoskodik. A „bőrvédő” C-vitamin felveszi a harcot a szabadgyökök ellen, a feszesítő Q10 koenzim pedig lassítja az öregedés folyamatát, és csökkenti a ráncokat. A panthenol regenerálja a bőrt és javítja az ellenálló képességét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia