Artdeco

Ár:   5544 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

Folyékony alapozó felvitelére alkalmas. Az ecset nem veszti el formáját. Egyenletes felvitelt tesz lehetővé. Az alapozót gazdaságosan, egyenletesen és higiénikusan lehet felvinni. Tökéletes tartósság, újra és újra tisztítható bármilyen károsodás nélkül.

abreka

2018. március 17.

Szeretem ezt az ecsetet! Apro mozdulatokkal kell dolgozni a lapos ecseteknel, hogy szep legyen a vegeredmeny. Nem hullik, nem esett szet. 5 eve van meg es olyan, mint amikor vettem, pedig rendszeresen hasznalom. Sajnalom az elottem levo negativ velemenyeket, nekem nagyon megerte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

forraine.timea

2014. június 12.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől ezt az alapozó ecsetet, ami őszintén szólva nagy csalódást okozott. Nagyon nehéz vele szépen dolgozni, bármit csinálok iszonyatosan csíkos lesz a végeredmény. A szálak merevek, nem lehet vele alaposan dolgozni. Most az Ebeline kerek fejű alapozó ecsetét használom, ami egy sokkal olcsóbb ecset, mégis jobban teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Pöti

2012. november 11.

Alapozó ecsetet szándékoztam venni, ő és a Shiseido ecsete között vacilláltam. Végül őt hoztam magammal, de őszintén szólva megbántam a 3000 forint spórolást. Nagyon merevek a szálak az ecsetben, ha nem vagyok elég alapos, csíkoz is. Pedig nagyon bíztam a márkában. Sokkal többet vártam tőle... :( Az ára nem igazán stimmel, én majdnem 5000 forintért vettem a Douglasben.

Azóta kipróbáltam a Shiseido ecsetet is, amellett kritikán aluli..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Azóta kipróbáltam a Shiseido ecsetet is, amellett kritikán aluli..