Artdeco

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ylexe, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Fényűző szempillaspirál extrém hosszú, dús, göndör és egyenként elválasztott pillákért

• extra fekete pigmenteket tartalmaz az igaűn drámai pillákért
  • szuperlágy rost keféjének köszönhetően könnyű használni

agiagi

2018. április 20.

Szép szempillákat varázsol. Nem ragadnak össze a szempillák, nem csomósodnak, nem is pereg le, bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

ylexe

2015. április 14.

Nagyon jó spirál azoknak, akik kedvelik a dús és természetes hatást. Megkedveltem, szeretem a kissé duci keféjét, jól lehet vele dolgozni. Nem pereg le, nem maszatolódik, nem allergizál.
UD: Picit le kell pontozzam, mert nehéz vele göndöríteni a szögegyenes pilláimat, nem tudok vele olyan szép eredményt elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.