Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natulcien, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

A legújabb generációs ajak primer; folyékony, balzsamos textura, mely hidratál, táplál miközben öregedésgátló hatása is van.  Könnyű, folyékony textúra, mely átlátszó.

pszabina

2018. március 12.

Az ára tényleg túlzás, bánom, hogy ennyit költöttem rá. Ami pozitív volt, hogy teljes hidratáltságot adott az ajkaimnak akár egész napra, egy réteg felvitelével és a finomabb, rózsaszínes rúzsoknál sokkal szebb hatást értem el vele. A tartósságot viszont egyáltalán nem fokozza, az élénkebb árnyalatoknál rontja az eredeti színhatást, a folyékony rúzst pedig a közelébe sem szabad engedni, száradás után az eredmény katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

natulcien

2017. április 22.

Alapvetően nyitott vagyok az újdonságokra, és merek kísérletezni, de ez a termék nagyon-nagyon nem éri meg az árát. Ajak primernek hirdetik, de igazából csak egy kellemes textúrájú, és szép bőrképet maga után hagyó ajakápoló. Rúzs alapnak egyáltalán nem felel meg. Tartósabbá sem teszi a rúzst, és a rúzs felvitelét sem könnyíti meg, sőt. Alapvetően folyékony, krémes állagú, aminek meg kell száradni, be kell szívódni, ami viszonylag sok ideig tart neki. Nude ajkakhoz használom, mikor kicsit többre vágyok, mint egy szimpla ajakápoló. Az tény, hogy szép egységes, ápolt hatásúak lesznek utána az ajkaim, de ez a kép nem marad meg túl sokáig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.