Artdeco

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniblue, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ázsia varázslatos kultúrája és a természet ihlette az Artdeco Beauty of Nature kollekcióját, így ezt a teljesen matt folyékony rúzst is. Krémes, sima textúra és magas pigmentáltság jellemzi, gyorsan szárad és nagyon tartós.

6 árnyalatban kapható

Artdeco Beauty of Nature Full Matte Long-Lasting Lip Color 38
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2500ft , Eladó: Nemethnora0531
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: KAPOSVÁR, fizetés: személyes átvétel Kaposváron/Pécsen, posta előre utalással
Martika98

2019. március 12.

Tartósnak tartós, de sajnos ha rétegezném, vagy kicsit belejavítanék, darabokban potyog le. Szerintem túl sűrű az állaga, nem kényelmes viselni egyáltalán. Nekem ilyen árban már sokkal jobb rúzsaim vannak ettől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

adri9210

2018. augusztus 9.

Tényleg hasonlít a NYX rúzsra, csak ez jobban megkeményedik. Nekem már túlzottan is, rendkívül zavaróan:( A színválaszték nem túl nagy, a legvilágosabb árnyalat is elég sötét. A teljes számra nem bírnám használni semmiképp sem. Amiért mégis ennyi csillagot kap: kitaláltam, hogy precíz ecsettel ajakkontúrként fogom használni :D Persze egy hozzá illő színű folyékony rúzshoz. A szám szerencsére telt, de sajnos nem nagyon van színe és kontúrja sem, ezért nekem a kontúrcerka alap dolog, viszont majdnem mindenféle termék lejön a számról idő előtt, már ami a kontúrt illeti, de ezzel a megoldással gyönyörűen kitart és az ecsetnek köszönhetően sokkal precízebb a végeredmény, mint egy ceruzával, akármilyen hegyes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

LewyBojarska

2018. július 23.

Csodaszép színe van és szinte lerobbanthatatlan. Nekem egy tűzpirosam van belőle, egyetlen hátrány, amit nem szeretek benne, hogy nekem nagyon kiszárad tőle az ajkam. Ettől függetlenül nagyon tartós, nem macerás annyira a felvitel sem és nem foltos. Praktikus darab.

dynah13

2018. május 21.

Zsenialis, az egyik legjobb ruzsom! 1 retegben felkenve is nagyon szep pigmentalt szine van, tartos, hamar megszarad, nem fog, nem kopik, egy egesz estet siman kibir :)
Nekem a 15os rose spirit arnyalat van meg, akciosan szereztem be glamour napokon a mullerben, de biztos, hogy fogok meg venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

fanniblue

2018. február 22.

Elképesztően minőségi ez a rúzs! Jó az állaga, azonnal szárad, és szinte atombiztos a tartóssága. Állagban leginkább a NYX soft matte lipcream-ére emlékeztet, csak ez megszárad. :) A színei zseniálisak ennek a kollekciónak, én a legsötétebb árnyalatra a Plum Noir-ra ruháztam be. Extrémen pigmentált , nem foltosodik, ami sötét rúzsnál kuriózum számba megy. Engem nagyon levett a lábamról :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.