Artdeco

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniblue, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Ázsia varázslatos kultúrája és a természet ihlette az Artdeco Beauty of Nature kollekcióját, így ezt a fényes, krémes textúrájú rúzst is.

4 árnyalatban kapható

fanniblue

2018. február 22.

Nagyon szép és igényes ez a rúzs. Kellemes küllemű, jó illatú, masszív csomagolású. Ennek a kiadásnak imádtam a színeit, a kedvencem amit meg is vettem, a Deep Plum árnyalat, ez egy igazán mély, sötét lila.-legalábbis kellene hogy legyen. Maga a rúzs, tehát a stick színe gyönyörű, tökéletes, azonban sajnos felkenve egészen kiábrándító. Telített, erőteljes sötét lila színt vártam az ajkaimon ahogyan az az összes promo képen van, ehelyett a gyönyörű sötét rúzsnak egy haloványka, lilás árnyalatú fényes réteget sikerült produkálnia a számon. Kb 5ször kellett átkennem hogy valami hasonló jellegű legyen színében mint amit vártam, de így is foltos, fényes maradt. Használgatni fogom, mert a szín még így is nagyon tetszik, de sajnos ha tudom ezt előre, nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.