Artdeco

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. október 19.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Douglas, Müller

Selymes, ultra könnyű, könnyen eloszlatható formulával rendelkező pirosító.

6 árnyalatban elérhető

Artdeco Claudia Schiffer Compact Blusher ,Hot Sand"
Ár: 4900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 2 alkalommal használt, dobozában, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
Artdeco Claudia Schiffer creamy eyeshadow
Ár: 1500 , Eladó: andrea91
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Bp, fizetés: szemelyes atvetel, posta
Makk Zsuzsó

2018. december 27.

Ez a Müllerben is kapható Hot Sand árnyalat annyira el van találva, hogy ha kapható lenne a többi fajta is, akkor is ezt válaszottam volna. Ez a legalkalmasabb a "no makeup" sminkhez, ennél természetesebb pirosítóm még nem volt. Pigmentált, tényleg elég egy leheletnyi, és gyönyörű a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

skin

2018. november 9.

Már régóta akartam írni erről a pirosítóról mert nagyon szeretem. A tapasztalatom az,hogy sajnos van különbség az árnyalatok tartóssága között ugyan nem tudom mi indokolja ezt. A kedvencem a 60-as Cherry Blossom. Ami egy igazi üdítő rózsaszín .
Könnyű eldolgozni és rajtam egész nap tart.
Nagyon finom jeges csillogása van ezért a világos bőrön gyönyörűen mutat. Népszerűtlenségének oka az lehet,hogy sajnos nálunk csak egy árnyalatban kapható. Nem is értem ki határozza ,hogy melyik változatot hozták be a magyar piacra? Kicsit az az érzésem mintha mostohagyermekek lennénk. Aki teheti nézze meg valahol külföldön ,ha ráakad. Esetleg ha érdekel valakit most az N betűsön kiárusítják.. A 60- as szín nekem mindenképpen 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

Könnyű eldolgozni és rajtam egész nap tart.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 21.

Ha kell, ha nem kell, akkor is: KELL! Engem mágnesesen vonz ez a pirosító, nem tehetek róla. Amikor megérkezett a Müllerbe, első látásra azonnal beleszerettem és tudtam, hogy egyszer a polcomra kerül, felsorakozva a többi szépség mellé. Tetszik a külseje, a színe, és leginkább a finise. Kivételesen az sem zavar, hogy nincs választási lehetőség, mert annyira eltalált a Müllerben (is) kapható árnyalat, nem okoz legalább töprengést, hogy melyik is legyen.
A Mülleres ára egy kicsit kedvezőbb, mint ami fent szerepel, éppen belefér 10000 Ft-ba... + "kuponzsonglőrgödéssel" ebből még 20% lefaragható. Nem gondolom, hogy lenne bármi értelme ár-érték arányt emlegetni, ami jó, az jó, legyen olcsóbb, vagy drágább és hiába lenne olcsó, ha nem jó, nem tudom értelmezni az erre való hivatkozást. Engem bevallom, érzelmi dolog vezérelt. Ez van, a pirosítók biztosan a gyengéim...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 21.

szeliger

2017. október 21.

12 Hot Sand. Úgy tűnik, ebből is csak ez az árnyalat jutott el hozzánk, legalábbis egyelőre. Nagyon nőcis pirosító, szerintem igen sikkes lett a csomagolás. A papírdoboz is elegáns, aztán maga a kompakt a maga fényes, púderrózsaszín tetejével, csillogó arannyal kombinálva. A tok műanyag, de így is elég nehéz, mágnesesen nyílik-csukódik, a fedél a mozgatás közben kicsit akadozva mozog.
Belül szép nagy tükör, a pirosító pedig dombornyomott mintázatú, kis apró lukacsos mintával, jólesik ránézni. A szín a képen látható, csillámoktól mentes, enyhe szatén fényű. A púder jól pigmentált, építhető, de kicsit poroz. A szokásos pirosítóecsetemmel nem jó használni, túl vastagszálú, erős hozzá, egy kifejezetten finomszálú ecsettel vált be a legjobban a felvitele, nekem ez az Essence I want Candy ecsete. A szín elég jól tart magában, de ha gyakrabban nyúlok az arcomhoz, akkor hamar ledolgozom. Illatra gyakorlatilag semleges, ha már valami, akkor kicsit krétaporos jellegű.
Szeretem, sokszor használom, jól illeszkedik a napi rutin őszi színeibe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 21.

Szeretem, sokszor használom, jól illeszkedik a napi rutin őszi színeibe.