Artdeco

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   €30
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Douglas, Müller

4 selymes púder textúrájú, könnyen satírozható szemhéjpúdert tartalmazó quad paletta.

4 változtaban kapható

umpalumpa

2019. február 5.

Azt nem tudom, hogy limitált sorozatról van-e szó vagy Claudiánál állandóan kapható majd, a honlapján nincs róla szó.
Sajnáltam kiadni 10e körül, ezért vettem itt a piacon egy keveset használt darabot a Pretzel árnyalatból. Barnák és pezsgőszín kombináció. Unalmasnak hangzik, de nem az, mert matt, fényes és selymes is van.
A kompakt nagyon csinos, a felhőcske édes és ötletes. A textúra elég jó, a 4 színből 3 elég pigmentált, a fényeset nehezebb felszedni. A legsötétebb matt barnát nehezebb szépen satírozni, különösen egy tapadós szemhéjalapon, a másik 2 barna nagyon jó. Szerencsére elég tartósak (szhéjalapon).
Hétköznapi, de akár egy erősebb füstös smink is rittyenthető vele, némi időráfordítással. Valahol a prémium kategóriás és a drogériás átlag minőség közé tenném a színvonalát. Kicsit jobbat vártam a review-k alapján. 3-as és 4-es közöttre tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.