Artdeco

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Enci18, Módosítva: 2021. április 20.

Lelőhely:   Drogéria

Átlátszó gél a szemöldök fixálására és a szempillák finom hangsúlyozására. Diszkréten, de hatásosan rendbe szedi a szemöldököt és a szempillákat.

Enci18

2021. április 7.

Nem ezt a terméket akartam megvenni, de a legjobb döntés volt ezt választani. Ez az legjobb szemöldökformázó amit valaha használtam. A keféjét úgy alakították ki, hogy az egyik felén hosszabbak a szálak mint a másikon, és ezek segítségével tökéletes szemöldököket lehet csinálni. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol