Artdeco

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 27.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Douglas, Müller

A speciálisan ívelt gumis kefe még göndörebbé és dúsabbá varázsolják a szempillákat. A speciálisan kiképzett sűrű kefe egyesével fésüli át a pillákat egységes színbe vonva azokat. A szempillák dúsabbá és teltebbé válnak anélkül, hogy összeragadnának. Carnauba viasz tartalmát olívaolajból nyerik, ami formát és tartást ad a szempillának. Panthenol tartalma hidratál. Illatanyagmentes.

fenye

2018. november 27.

Sajnos nekem nem lett kedvenc. Nagyon ragacsosnak éreztem, túl sok festék ragadt fel egyszerre az ecsetre, és az ecsetet sem szerettem. Egyáltalán nem tapasztaltam azt a dús hatást, mint amire számítottam volna, inkább összecsomósította a szempillákat, mint szétválasztotta.
Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Nem fogom újra megvenni.

Saria

2016. július 31.

Nem a legrosszabb a keféje amivel valaha találkoztam, de tény, hogy elég pocsék. Egy óráig törölgetem róla a festéket, hogy elég mennyiség legyen rajta. Igaz, hogy szépen szétválasztja a pillákat, de előfordul, hogy össze is csomósítja... Egy másik szempillaspirál keféjét szoktam hozzá használni. (A keféje egyébként az alsó szempillasorra tökéletes.)
A festék jó minőségű, nem pereg le. Keményre szárad, de tartós is. A csomagolása is nagyon csinos.
Összességében nem venném meg még egyszer, nem éri meg az árát és csak "tartalékba" használom, ha nincs nálam a másik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 31.

brenlina

2015. november 15.

Sokkal többet vártam el tőle, mint kellett volna. :( A festéket nehéz egyenletesen felvinni, a keféje számomra kifejezetten nem volt praktikus. Mivel eddig mindig az egyenesebb kefeváltozatokat próbáltam, ezért döntöttem a változatosság mellett - sajnos rosszul.
Ha az még nem volt elég, hogy egyenetlenül festett a keféje, és hol túl sokat, hol túl keveset vittem fel, legalább 3-4 órával később már peregni is kezdett a pilláim hegyéről. Alig vártam, hogy elfogyjon.
Előnye, hogy a pici sörték miatt nagyon könnyű az alsó szempillasort is hangsúlyozni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

dobolank

2015. május 16.

Érdekes kis darab, a hétköznapi spirálok közt drámai. Nagyon vékony a keféje, bár lehet, hogy ezt azért mondom, mert egy extrém bumszli EL-spirál után kezdtem használni. Nagyon könnyű bánni vele, annyira nem maszatol, hogy az alsó pillasort is kifestem, bár azt már nem szoktam, mert úgy érzem, árnyékot képezve öregít, különösen ha összetapasztja a pillákat és/vagy pereg az anyag - na de ez nem pereg és nem tapad össze.
Igazán szép szempillákat csinál, bár nekem alapból sincs gond a szempilláimmal, szőrös a szemem rendesen:) Hosszít és göndörít is, és szépen szétválaszt, bár még csak 2. hete használom. Könnyen lemosható fürdés közben meleg vízzel és patikai mosdókrémmel, de nap közben nem kenhető el, nem pereg.
Egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy a keményre száradós fajta. És az utolsó félévben megszoktam az EL-nél a tényleges műszempillaszerű hatást, bár ennek a hiányáért valamelyest kárpótol a cucc precízsége, és hogy végül is feleannyiba kerül.. Szóval az ár-érték aránya nagyon rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

lettart

2014. július 3.

Amennyire odavagyok - és egy kissé manipulálható is ezáltalá - a csoda-csomagolásokért, a fémhatású "tokokért", ívelt és gyönyörű formatervezésű kefékért EGYSZÓVAL AZ ARTDECOÉRT, annyira csalódtam ebben a göndörítő csodatévő spirálban.
A kefe nem hosszít, a festék nem dob rajta nagyot, sőt! könnyezés nélkül is irritálja az amúgy strapabíró szemem.
Nem bánom, hogy itt csücsül a bőröndben, mert ha hirtelen kell valami tartalék akkor még jól jöhet..., na de hogy egy artdeco legyen a tartalék?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.