Artdeco

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztinke, Módosítva: 2019. március 3.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Kenődésmentes szempillaspirál göndörítő kefével a maximális volumenért.

sztinke

2018. augusztus 22.

Még a húszas éveim elején kaptam egy ilyet ajándékba. Hirtelen nem is tudtam mennyire örüljek neki, mert előtte mindig csak "sima" kefés spirálokat használtam. Aztán nagyon megszerettem, és azóta mindig van otthon hajlított kefés szempillaspirálom. Nekem ez a forma vált be leginkább, mert alapból íveltek a szempilláim.
Most újra is vettem ezt az Artdeco-t. :) És imádom! Annyira szép pillákat csinál! Egyáltalán nem csomósít vagy póklábaz, ellenben szépen megemel, hosszít és dúsít. Építhető is. És jó minőségű a festék, igazi fekete és nem pereg/potyog/folyik/kenődik egész napos viselet során sem. És nem irritálja a kontaktlencsés szemeimet.
Az örök favorit Dior-t nem taszítja le a dobogó legfelső fokáról, viszont árban sokkal jobb, úgyhogy abszolút max. csillag ő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.