Artdeco

Ár:   1433 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

Az Artdeco ceruzák és designerek hegyezésére szolgáló, nagy precizitású és tartós eszköz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katulin

2019. január 15.

Jól hegyez nagyon, nem töri ki a ceruzákat. Szemöldök, száj és szemceruzával is jól működik, a végeredmény hegyes, jól használható, pontos ceruza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

SmilingfullyB

2012. július 26.

Szépen kihegyezi a szemceruzát! Nem töri ki a hegyét az olcsóbb ceruzáknak sem. A hegy aztán használható, elég hegyes, de nem tűhegyes. Lehet, hogy egy olcsóbb is tudná ugyanezt...én csak ezt próbáltam. 4 csillag az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.