Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2013. január 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

E-vitamint tartalmazó tartós ajakkontúrceruza.

vonkavilmos

2015. május 14.

Nekem a 10-es árnyalat van meg. Pigmentált, jól siklik az ajkakon, tökéletes kontúr, és még tartós is. Az ára baráti a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Odil

2014. június 25.

Ó igen.
Egy kékes, élénk, de telt és nagyon tiszta vörösöm van, a színe miatt kellett, imádni való. Kitűnő minőség, nagyon sokat gondolkodhattak rajta. Pont olyan kemény, pont olyan krémes, pont olyan könnyen siklik, nem olvad, nem mászik, nem ül redőbe, nem szárít. Tudom, hogy alapnak illene, ám nem egyszer önmagában is viseltem, rúzsként, a tartóssága pedig megdobogtatta kicsi, elszáradt szívem helyét. Számomra beleköthetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Ó igen.

Dorka.

2014. január 10.

Nagyon szeretem, sajnos most épp nincsen velem, így nem tudom leírni a pontos számát, a ciklámen árnyalatot vettem meg. Azt kell mondjam, hogy az egyik legjobb ajakceruzám. Szupertartós, szép a színe,klasszikus. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

RicoCake

2013. március 14.

Én a 15-ös árnyalatot birtoklom, nagyon tartós néha úgy kell dörzsölni hogy lejöjjön, felé használok szájfényt és így az is tartósabb lesz ^_^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

ronicic

2013. március 9.

Én is a 10-es árnyalatban szereztem be, ez egy gyönyörű málnás szín. Szájkontúrként és ajakbalzsammal rúzsként használva is szuper, tartós és nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

gothmarypoppins

2013. március 6.

Klasszikus fa ceruza, hegyezni kell, nem tekerni, tehát a kiszerelés rögtön nyerő, ehhez csak hozzáad a szín. Használtam ajakbalzsam "színesítésére" is, nem olyan mintha filctollal próbálkoztam volna, akarom mondani elég pigmentált. Az e-vitamint nem éreztem rajta (most komolyan, egy szájceruzába minek?) a tartósságot viszont igen. A színekből itt kicsit kevés van, három, és mind vöröses én a 10-es kékes-piros árnyalatot használom.

UP: Müller outletben lehet kapni keményen 500 forintért, nem minden árnyalata vöröses, csak a csomagolásuk megtévesztő, velem jött a 15-ös ciklámen is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.