Artdeco

Ár:   8590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boriskajuliska, Módosítva: 2021. március 3.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Limitált kiadás

A két tökéletesen összehangolt árnyalat könnyedén keveredik, így szép, ragyogó tónust hoz létre - vagy egyenként alkalmazva tökéletesen kiemeli az arcot. Az elragadó virágillat és a friss bazsarózsa csillogó jegyei tükröződnek a por tervezésében és domborításában. A bársonyos-lágy textúrának köszönhetően az arcpirosító rendkívül kényelmes érzés a bőrön, minden bőrszínt kiemel.

Kétszínű rózsaillatos arcpirosító

• Pirítós, kellemes bazsarózsa illattal
  • A tökéletesen összehangolt árnyalatok frissességet kölcsönöznek az arcszínnek
  • Gyönyörű virágos design a doboz és a textúra

Boriskajuliska

2021. április 8.

Célzottan ezért a pirosítóért indultam a glamur napokon a müllerbe és szerencsmre az utolsó darabot sikerült is elhoznom. A külcsín magáért beszél egy tavaszi trendkiadásnak így kell kinéznie (ha valakinek giccses bocsi:). Az illata a széria rúzsaiéhoz hasonló virágos. A világosabb árnyalat nekem kevés de keverve nagyon üde természetes a végeredmény. Külön örülök, hogy ez a trendkiadás elszakadt a barackos meleg tónusoktól, az igazi peoniák (pünkösdi rózsák) is a rószaszín árnyalataiba pompáznak. Ahogy a rúzsa ez is kötelező darab az ARTDECO rajongóknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 8.

Kamea

2021. március 10.

Gyűjtője lettem az Artdeco pirosítóknak. A megvásárlásával akár megvárhattam volna egy izmosabb leárazást is, de csak nem bírtam ki! Nálam ez már régóta nem arról szól, hogy szükségem van rá, mert nincs. Aki hasonló cipőben jár, az úgyis érti.
A kompakt a szokásos módon több, konkrétan 2 db árnyalatot tartalmaz: egy pirosas és egy halvány rózsaszínt. Én összekeverve használom a kettőt, az arcra kerülve aztán kimondottan rózsás árnyalatúvá válik. Van egy kicsi fénye is. Enyhe illata is van, hogy bazsarózsa-e? Nem tudni.
A kompakt teteje kívül rózsazuhatag, belül tükör. A púderből pedig dombornyomott rózsák nyílnak ki.
Csodás darab kívül-belül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 10.

Csodás darab kívül-belül.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.