Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. november 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller

A 2012-es karácsonyi kollekció része.

Selyemfényű.

6 színben kapható

Sarahann

2016. február 25.

Nagyon szép a csomagolása, de sajnos nem tartós és a pigmentáltsága sem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Nagyon szép a csomagolása, de sajnos nem tartós és a pigmentáltsága sem túl jó.

nyarigabi

2015. március 23.

Pixiben volt, sajnos több szürke/ezüst szemhéjpúderem van, kipróbáltam ugyan, de mégis eladnám inkább, mert nem fogom kihasználni. Jól pigmentált, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

judit.krasznai

2014. június 1.

A csontszínű van meg belőle, megvétele óta szinte minden nap használom, és még nem olyan régen is kaptam miatta bókot!
Nagyon könnyű vele dolgozni, tartós, és nekem pont tökéletes ez az árnyalat!
Remélem, sose fog elfogyni ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Nagyon könnyű vele dolgozni, tartós, és nekem pont tökéletes ez az árnyalat!
Remélem, sose fog elfogyni ;)

jibjab

2013. március 22.

Ajándékba kaptam. Gyönyörű a csomagban, annyira krémesnek néz ki és olyan esztétikus a hullám benne, hogy alig mertem belemászni és elrontani. A színe nekem nem passzol igazán, más színben vettem volna magamnak, de hát ugye ajándék lónak... A minősége nem rossz, de sokkal ígéretesebb a csomagolása. Így szebben mutat, mint felkenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

sarzita

2013. február 14.

Én a 28-as, barnás árnyalatot vettem meg. 50%-os kedvezménnyel. :) Valóban nem egy erőteljes szín, de én amúgy sem olyat akartam. Nagyon diszkréten csillog, ezért a natúr sminkben még szépen elmegy, tehát nekem meg is felel. Szeretem az Artdeco termékeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Nitulino

2013. január 31.

Én a 23as árnyalatú pezsgőszínt vettem meg. Eddigi tapasztalataim vele egész jók, de most már kicsit alábbhagyott a lelkesedésem. Az árnyalat amit választottam felkenve nagyon szép rózsaszínes színezetű, tipikusan olyan, amit nem lehet normálisan befényképezni. Ugyanakkor a tégelyben rendesen porzik, felkenni ecsettel nehézkes ezért én az ujjbegyemet használom és így ki lehet csalni belőle erősebb színt is. A szemhéjon önmagában viszont nem olyan domináns, inkább szemzugba vagy a szemöldök alá használom leginkább highlighterként vagy más szemhéjfestékek felé, ha valami extra fényt szeretnék. Tartósságra nem volt vele problémám, de a nehéz kezelhetőség és a pigmentáltság hiánya miatt adok rá egy 3ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.