Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Biu

2013. július 1.

Egy türkizkékre csaptam le a Müller Outletben még tavasszal. Gyönyörű, és csodálatos a színe, nem bírok vele betelni, legszívesebben mindenhova feltenném :). A tartósságától állagától nem ájultam el, de a színe még ezekért is kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

sephora

2013. április 29.

Picit félve vettem meg, mert nem kimondottan szeretem a csillámos sminket, de az ára nagyon baráti volt, és megtetszett a sötétszürke színe - vétek lett volna otthagyni.
Már többször használtam, és nagyon szeretem! Ha vékony tusvonalat húzok vele, akkor csak nagyon diszkréten csillog. Tartós, estig szép marad a tusvonal, de használok alapot, mert zsíros a szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.