Artdeco

Ár:   1607 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 25.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Különleges „vizes” csillogással ajándékozza meg az ajkat. Véd a kiszáradástól. Használható önmagában és az ajakrúzsra feltéve. Praktikus applikátorral ellátott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fannie

2015. június 17.

Szeretem, mert csillog tőle még a legmattabb rúzsom is, főleg a telített színű piros rúzsommal jönnek ki jól. Mindenki kérdezgeti, hol vettem én ilyen szép színt?! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

annapanni

2013. április 12.

Nagyon szerettem, amíg ki nem folyt a zsebemben, mert törött volt gyárilag a csavar az üvegen (utólag tudtam meg, hogy előfordul az ilyen, de kicserélik). Nem ragad, inkább olajos-szilikonos érzete van szájon. Nem tartós, a rúzs/szájszínező/ceruza elmászik alatta. Fóliázott, nem próbálgatja senki előttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 12.