Artdeco

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Hatóanyaga „Polysilikon-11“ Szokatlanul selymes, púderes felszínt biztosít A bőrkép rugalmassá válik, az aranyszemcsék a termék színezőanyagaival keveredve a bőrszínt frissebbé, élettel telibbé varázsolják További hatóanyagok: Hyaluronsav – ráncfeltöltő hatású – a ráncok mélysége optikailag csökken E-vitamin, mint az egyik leghatásosabb anti aging hatóanyag Aranyszemcséket tartalmaz Hosszantartó hatást eredményez UV filtert tartalmaz Lanolinmentes

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 3000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: párszor használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost, mpl automata

riatai

2020. július 3.

Alapvetően nem szeretem az alapozókat, de mivel már nem olyan a bőröm, mint 14 éves koromban, kénytelen vagyok használni. Lassan már nem elég a BB krém.... :D Inkább csak az egységes felület, mintsem a bőrhibák miatt. Ellenben ráncok azok vannak. De dícséretére legyen mondva ennek az alapozónak, nem ül bele a ráncokba, kihangsúlyozva azokat, hanem tényleg fed. Nyilván teljesen elfedni nem tudja, de sokat javít. Meg vagyok vele elégedve és sokáig elég. Nem kell sokat használni belőle. Bár én szivaccsal dolgozom el. Megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Ircsi0421

2018. május 8.

Megvettem,de nagyon mellé nyultam.Nagyon világos szint rendeltem.És ráadásul nekem száraz a bőröm,és nagyon matt hatást nyujt.Ajánlom azoknak akiknek kombinált vagy zsiros a bőre.Ha érdekel valakit az enyém eladó.20as sand árnyalat.Egy próba hiányzik belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

Kispeva

2017. november 23.

Kb. 2 hete vagyok boldog tulajdonosa ennek az alapozónak. Sokat hezitaltam, hogy érdemes- e ennyi pénzt kiadni egy alapozóért... A borsos ára ellenére nem bántam meg a vásárlást. Könnyű a texturája, gyorsan fel tudom "dobni" az arcomra. Abszolut természetes megjelenést biztosít. Szépen fed, nem ül bele a ráncokba, gyönyörűen illeszkedik a bőrszínemhez. Kitart a hatása egész nap. Újravevős lesz ha elfogy. Megérdemli az 5 csillagocskát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 23.

Martini

2017. szeptember 25.

Sokat vaciláltam,hogy ezt vagy az Estée Lauder double wear alapozóját vegyem meg!Végül ezt választottam és nem bántam meg!Ecsettel és szivaccsal is könnyű eldolgozni,nagyon jól fed,nem okozott pattanásokat.Kritikus vagyok az alapozókkal tartósság szempontjából,de azt kell,hogy mondjam egészen jól viselkedik!Egész napot persze ez sem bír ki!Az előbb említett alapozóhoz képest,természetesebb az eredmény!Talán azért nem vásárolnám újra,mert nem az én korosztályomnak készült!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

doratakacs

2016. december 10.

Nem tudok rosszat írni róla, szerintem is a tökéletes alapozó, teljesen megéri az árát. Gyönyörű a fedése, nem nehezül el a nap végére, nem ragacsosodik, nem ül bele az apró ráncokba, bőrhibákba, egyszerűen a legkönnyebb alapozó amivel valaha találkoztam. És mégis nagyon szépen fed. Sponge-ot használok, nekem azzal a legszebben felvihető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

xxEDITxx

2016. augusztus 30.

A legjobb alapozò, amit valaha is használtam, nagy kedvenc!
Gyönyörűen fed, hibátlan arcbőrt eredményez, és tartòs is! Napi használattal elég majd fél évig. És a legjobb, hogy nem is látszik, hogy alapozò van rajtam, nincs púderes vagy maszk hatása.
Én imádom!
Kicsit sűrű, tovàbb tart ecsettel, mint a folyékonyabb alapozòknál, de szerintem megoldhatò. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

A legjobb alapozò, amit valaha is használtam, nagy kedvenc!
Én imádom!

Nur

2015. február 7.

Az egyik legszuperebb alapozó amit valaha használtam, valahogy mindig visszatérek hozzá. Jól fedő, krémes állagú, ápoló hatású alapozó. Kellemes a használata, tartós. Valóban "nyugodtabbnak" tűnik a tekintet a használatával. A drága alapozók közül az egyik legolcsóbb. :):):) Érett bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 7.

diablonia

2014. január 3.

Nálam az összes alapozó száraz foltokat csinál KIVÉVE ez !! Zseniális, csak a bajon hogy a legvilágosabb szín is sötét és sárgás nekem télen :( Viszont ha valaki nem tudja milyen színem van igazából, meg nem mondja hogy ez nem hozzám való , kiváló :D Rendkívül szépen beolvad a bőrbe, elég erős a fedése, karikákat is megszünteti (természetesen a színét csak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Lills

2013. június 13.

Nagyon jó alapozó, szépen fed, elrejti a bőrhibákat, viszont nagyon sűrű állagú, eldolgozni ujjal is nehéz, ecsettel lehetetlen. Akinek kisebb bőrhibái vannak, pl. pattanások, azoknak jó választás lehet, mert akár korrektor helyett is használható, de nekem inkább az egyenetlen bőrszínemmel van a bajom, amire nyilván nem a legjobb választás, ugyanis vékony rétegben nem lehet felvinni.
Egyébként nagyon tartós, de arra hajlamosaknál szárít, mint a legtöbb alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 13.

Egyébként nagyon tartós, de arra hajlamosaknál szárít, mint a legtöbb alapozó.