Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Puha és precíz felvitelt biztosít. Egyszeri felvitellel is tökéletes fedést biztosít. Tökéletes tartósság kopás és maszatolódás nélkül. Zsírosabb bőrűek, kontaktlencsét viselők és érzékeny szeműek is használhatják.

bkata91

2018. november 12.

Le árazva vettem, kb 2 fontért. Nem sok reményt fűztem hozzá, de nagyon szuper tus. Az ecset kialakítása pont kézre áll, szép egyenletes vonalat lehet vele húzni, erőfeszítések nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

kissedina87

2018. július 26.

2 színben is megvan. Türkíz és sötétkék. Mindkettő lerobbanthatatlan. Erős dörzsöléssel tudom csak lemosni. A színek szépek, élénkek. A tussal is jól lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

creamaddict

2014. november 18.

Sziasztok! Én 2,5 hónapja vettem meg a vízálló, lila tust. Nagyon meg vagyok vele elégedve szépen lehet vele dolgozni, az ecsettel első húzásra szép vonalat lehet rajzolni. Kiváló a festék állaga, precízen lehet vele dolgozni és elegendő kerül fel belőle az ecsetre. A negatívum: fürdéskor egy dörzsölésre lemosódik darabokban, de nem maszatolja össze az egész arcomat. Lemosók közül a Nivea, Bioderma és a Vichy is könnyedén eltávolítja (úgy hogy utána nem csillog az egész arcom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Cloudberry

2013. február 2.

Legjobb szemhéjtus a világon. Könnyű a használata, nem maszatolódik, tartós, nem kopik, gyönyörű marad a színe, én csak most vettem észre hogy csillámos, mert annyira nem is feltűnő. Feketében és barnában is van nekem. Ázsia centerben vettem azt hiszem, és azért a pénzért bőven megérte, de az eredeti árát is megadnám érte. Az egyetlen hibája, hogy nekem picit csípett, de amúgy tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.