Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Vízálló, hosszantartó szemhéjpúder ceruza. Kapható a Miami kollekció részeként 8 árnyalatban.

Parabén-, ásványi olaj- és illatanyagmentes összetétel.

papeerzsepi18

2016. november 14.

Nekem a lila színű (34) van. Igazából drámaibb lilát vártam, mint amit kaptam. Ez az előnye és a hátránya is ennek a színnek/terméknek. Azért előny, mert viselhető hétköznap is, de hátrány mert a kezemen kipróbálva sokkal sötétebb és csillogóbb színű volt. Amit még ebből a termék palettából nagyon ajánlottak az a 14-es árnyalat volt, ami highlighternek kiváló, ilyen nem vettem, de kicsit mostmár bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Saria

2016. június 4.

Nekem a rózsaszín (38-as) árnyalat van meg, ajándékba kaptam. Nagyon szeretem használni, szép a színe, tartós, könnyű felkenni és összedolgozni más színekkel.
Hasznos, hogy van, szeretem, de magamtól nem venném meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Hasznos, hogy van, szeretem, de magamtól nem venném meg :)

Cassie25

2014. szeptember 29.

2 színt próbáltam ki belőle: egy barnát és egy pinket.
A pink katasztrófa volt, semmi színe nem volt, amikor felkentem, csak fényes volt a szemhéjam.
A barna ellenben nagyon jól pigmentált volt és szerintem nagyon szépen mutatott a szememen. Könnyű volt összemosni a két színt. Viszont: egy óra alatt el/felkenődött....... (lüke voltam, alap nélkül próbáltam ki a D. betűs boltban)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

2 színt próbáltam ki belőle: egy barnát és egy pinket.

rekag

2014. augusztus 22.

A bronzbarnát vettem meg, nagyon szép színe van, nekem jobban tetszik mint a color tattoo bronzbarnája, sokkal élénkebb és egy picit sötétebb is, plusz nekem a ceruzás felvitel egyszerűbb és szebb mint ujjal felütögetni a festéket. Mindenképpen kell alá szemhéjalap, mert nélküle összegyűlik egy idő után a ráncokban, alappal 5-6 órát is kibír, de sajnos utána elkezd kissé csomósodni. Viszont nem szárad össze a szemhéjamon úgy mint a color tattoo-k. A szín azonban nem veszít intenzitásából, úgyanolyan szép a nap végén is, mint amikor felkentem. A csomósodás miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.