Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea91, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Hosszantartó szemhéjpúder

Artdeco Moonlight szemhéjpúder
Ár: 1490 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
orchidea8627

2018. március 31.

Nekem is a 289-es light taupe van meg, úgy látom népszerű ez a szín, mondjuk nem véletlenül, tényleg gyönyörű, abszolút hordható szín, hétköznapi szín.
Én nem bánnám ha egy kis rendes tok is lenne hozzá, bár nem túl nagy probléma, max ha magammal akarnám vinni akkor nem igazán bíznék ebben a kis rápattintható műanyag fedőben. Kicsit porzik és alapba szebben tapad mint önmagában, illetve alap nélkül nekem a nap végére észrevehetően összecsúszik.
Ezeket leszámítva nem bántam meg hogy megvettem, mert alappal nagyon jól működik, illetve valóban gyönyörű színe van, de jó szívvel nem tudnék öt csillagot adni neki, tekintve hogy hosszantartó szemhéjpúderként árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

skin

2017. július 27.

Élmény vele árnyékolni a szemet. A minősége kiváló szépen eloszlik ,de azért kell vele dolgozni. Bázissal a nap végén is olyan ,mint reggel. Bázis nélkül gyenge a tartóssága. Nekem két színben van egy 283-as dark taupe és a 289 -es light taupe. Az utóbbi nagyon különleges és gyönyörű színű . Ár és érték arány tekintetében is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

e.m.e.s.e

2017. június 23.

Rendkívül szimpatikusnak tartom az Artdeco mágneses beauty box rendszerét. Egyrészt sokkal kevesebb műanyag jut a szemétbe, másrészt lehetőség van tetszőleges kombinációjú palettákat összeállítani, így kisebb a valószínűsége annak, hogy a nem kedvelt szín a készletben maradjon felhasználatlanul.
A koncepció tehát csillagos ötös, de a "longwear" jelző előtt értetlenül állok. Egyáltalán nem tartósabb, mint a márka klasszikus szemhéjpúderei. A 289-es színnel rendelkezem, nagyon szeretem, ecsettel könnyen fel tudom vinni, nem porzik, de a zsíros szemhéjamon estére egészen más külsőt ölt, mint felvitelkor. Nem használok szemhéjalapozót, tehát biztosan az én hibám, mert avval működne, de én mégsem értem: a "longwear"-nek nem önmagában kellene tartósnak lennie?
A közeljövőben tervezek időt szánni arra, hogy találjak egy jó szemhéjalapozót (a márka fekete színű tégelyes alapja irritálta a szememet), biztos vagyok benne, hogy utána a szemhéjpúder elégedett tulajdonosa leszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

nikolett

2016. november 23.

Előre leszögezném, hogy legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy nekem egyszer lesz egy tizenakárhány ezres palettám, egyszerűen sajnáltam rá kiadni ennyit (és ugyan miből is tettem volna:DDD). Születésnapomra megkaptam, beauty box-szal együtt (ajándék volt hozzá a Müllerben) és négy árnyalat kapott benne helyet.
Ez a szemfesték a szemfestékek királynője számomra. Azóta lett egy Sleek palettám is, de ez jobb.
Nem kenődik, nem porol, az eredmény visszafogott, de nagyon szépen lehet vele dolgozni. Nagy szerelem lett a miénk és ha annyira nem is szeretem, mint akitől kaptam, őt is hű társammá fogadom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

novak.v

2016. február 20.

Egy barnás (289), rózsaszínes (234), és egy pezsgő színű (245) elégedett tulajdonosa vagyok. Hihetetlen szépek a színei és nagyon tartós is, ott marad egész nap ahova feltettem és úgy, ahogy feltettem. Nem olcsó, de engem mindig az zavar, h ha veszek egy 3-as, 4-es palettát (pláne ha az egy Lauder pl.), van benne egy olyan szín amit tuira nem tudok kihasználni. Itt ilyen probléma nincs, csak azokat veszed meg amiket tényleg használsz, nekem ez óriási plusz pont, meg ugyebár a gyönyörű színei nagyon mélyek, jól építhető, stb. Mindent tud, amit ennyi pénzért tudnia kell. Megj.: ha a Müllerben hármat veszel (kizárólag az art couture-ből) kapsz egy tükrös, impozáns prémium beauty boxot, amiben a mágnes segítségével szépen odatapadnak a kis paletták. Ebbe a boxba egyébként négy darab fér el az art couture típusból, szerintem a sima, mivel az keskenyebb, lehet abból hat, de nem vagyok benne biztos. Egyébként is kerestem valami jó szemhéjpúdert, de így boxal együtt nekem különösen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

andrea91

2016. február 12.

Nekem egy őzbarna van meg, és nem igazan értem miért mellőztem az artdeco szemhéjfestékeket az utóbbi egy két évben... Csuda finom állaga van, és TÉNYLEG hosszan tart, történt ugyanis hogy annyira fáradt voltam hogy simán elaludtam a kanapén, szerintem évente kétszer előfordul az ilyen - bár nem ég jó dolog, és nyilván mindent megteszek hogy smink nélkül kerüljek ágyba, de vannak azok a napok... Na de ilyenkor mindig messzemenő következtetéseket tudok levonni ami a sminket illeti;D és reggel ugyanúgy ott volt, nem tűnt el, nem fakult, nem állt össze. Alap volt persze, de azzal együtt remek teljeítmény szerintem. Nagyon szép, jól kihasználható alapszínekben lehet kapni, fele matt, fele nem, fele hideg, fele meleg szín - szerintem mindenki talál magának valót:) tökéletesen megéri az árát, veszek még pár színt szerintem:)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.