Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2016. január 3.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

umpalumpa

2015. december 23.

Nem tudom lehet-e még venni ilyen ecsetet. Évekkel ezelőtt kaptam a húgomtól, amikor még nem használtam ecseteket. Nem tudom miért ilyen soká szedtem elő, de most aztán nagy hasznát veszem. A mineral megnevezés nekem azt jelenti, hogy por állagú, nem préselt festékhez használható leginkább. Épp ezért nagyon bejött a Maybelline The Nudes palettához, mert az eléggé poros. Nagyon szépen felveszi az anyagot és le is adja ahova szeretném. Pontosan lehet vele alkotni. Lapjával és élével is jól lehet dolgozni. Nem tudom miből van a szőre, de fincsi puha. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 23.