Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

Reszelést követően az ásványi körömreszelővel "zárjuk" le a körmök végét. Két manikür között is használható a kisebb beszakadások, repedések kijavítására és a körmök gyengéd formázására. Folyó víz alatt tisztítható.

Finom mikro-kristályok töltik ki a legkisebb repedést és barázdát is, így megakadályozza a körmök beszakadását. A reszelő nagyon tartós, hosszabb használattal is csak minimálisan kopik.

claudia.nyilas

2017. május 5.

Kb. 10 éve használom ezt a fajta körömreszelőt. (Vagy még régebb óta, vagyis amióta kapható itthon.) Nekem ez vált be a legjobban. Én csak reszelni szoktam a körmeim és ebből mintha kioldódnának az ásványok és ápolnák is a körmöt. Igaz, hogy rengeteget elfogyasztottam a 10 év alatt, na nem azért mert elkopna az ásvány, (olyan még sohasem történt) hanem mert sajnos kiejtettem őket a kezemből... és mivel ásványi, minden alkalommal ripityomra törtek... de mindig rohanok újravenni, mert számomra a legjobb körömreszelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

farkasreni

2016. április 24.

Leéltem 30 évet úgy, hogy fogalmam sem volt róla, hogy ez a kis csoda létezik. Hihetetlen módon megerősíti, egészségesség teszi a körmöt, és nagyon gyorsan is nő tőle. Egyszóval szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

umpalumpa

2016. január 6.

Ahogy Kata, én is évek óta használom azt az egy reszelőmet. Igaz viszonylag ritkán veszem elő, mert ezt hordom táskában is a tokos kiszerelése miatt. Ha eszembe jut, hogy elővegyem, akkor itthon is reszelek vele.
Anno egy kolléganőmnél láttam először. Egy köröm-baleset alkalmával segített ki vele. Neki már csak egy pici csonk volt a fogójában, de működött úgy is. Mesélte, h többször eltörte, azért olyan csutka, de azt a darabkát már nagyon őrizte :). Akkor vettem én is, mert nagyon tetszett.
Kicsit fura érzés csiszolni vele a körmömet. Mintha valami keményet karmolásznék. A papír-reszelőkhöz szoktam inkább, de azok hamar gallyara mennek. Szóval ez a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

2016. január 3.

Sok- sok éve használom (ugyanazt a darabot), abszolút meg vagyok elégedve vele, bőven megéri az árát mert nagyon hosszú élettartamú. Vigyázni kell mert törékeny, én egyszer leejtettem a tokja nélkül és középen félbetört, de így is ugyanolyan jól tudom használni. Ha egyszer majd megadja magát biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.