Artdeco

Ár:   3322 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Borzalom... nem is értem miért vettem meg... Éppen szét még nem esett, de nem jó az ecset minősége, egyáltalán nem tapad meg rajta semmi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Igh12

2016. július 13.

Az enyém ugyan nem hullott szét, mégsem egy szimpatikus darab. Mondjuk úgy, hogy közepes kategóriás. A polcom mélyén pihen, valahol ez a kis ecsetke. Mondjuk, ha nem lenne jobb itthon, ezt használnám, de éppenséggel van jobb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

dorus

2013. július 1.

Rémes!!! Minden egyes használat után szálak maradnak sz arcomon, az ecset durva tapintású, kifejezetten rosszul esik amikor az arcomhoz ér. Ja és ha ez még nem lenne elég, még drága is... Sokkal-sokkal jobbat vártam volna az Artdecotól és nagyon bánom hogy megvettem anno. Totális csőd ez az ecset, senkinek se ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

pöttipanka

2012. július 19.

Sajnos ez az ecset nem olyan jó mint ahogy a képen kinéz, nem ennyire pufi, és nem is annyira tömött. Mostani Douglas akcióban vettem meg, régóta ki néztem magamnak, mert akartam egy kis pirosító ecsetet a neszesszerembe. De evvel az ecsettel jól befürödtem, pedig annyira örültem neki! Első próbáknál pár ecset szál maradt az arcomon, majd amikor az ujjaimmal átsimogattam a szálakat több is kihullott... Másnap vissza is vittem, az eladó hölgy nem is szólt semmit, csak hátra vitte, a pénzt nem kaptam vissza, és miután akkor nem tudtam levásárolni, ajándék utalványként kaptam vissza az összeget. Nem hogy közel 3000 forintot nem ér, de még 100forintot sem. Nem értem, hogy ilyen márka, hogy engedheti meg ezt magának, amikor jóval olcsóbb drogériás márkák is összetudnak egészen korrekt ecseteket rakni. Legszívesebben 0-át adnék rá ha lenne nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.