Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

noisette

2013. június 10.

A nővéremnek vettem, így az ő nevében tudok nyilatkozni. A L'Oreal zselés tushoz való ecsete hagyott kívánnivalót, aztán elhagyta, de ezek után nem bánta, mert összehasonlíthatatlanul szebb, precízebb eredményt lehet elérni ezzel az aprósággal. A fej vékonysága miatt könnyű a kívánt vastagságot és formát elérni, a szálak rugalmasak, de kellőképpen tartják magukat, így nem csúszkál a szemhéjon, kevésbé gyakorlott kéz is szép ívet rajzolhat vele. Nagyon ajánlom! (A Douglasban 1600 Ft körül volt decemberben!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

sophienural

2013. május 14.

Sokat vaciláltam az ideális ecsetet kutatva, de csak amíg meg nem pillantottam az Artdecot. Igazi minőség, nagyon jó a szálhosszúság és keménység, formatartó, nem hullik, nem keményedik meg vagy tömbösödik össze. Rendszeresen benzinnel tisztítom, h sokáig a magaménak tudhassam. Megbízható, nem okoz csalódást, a lehető legjobb ecset gél szemhéjtushoz. A méretéért is odáig vagyok, nem túl rövid h az ember rá se tudjon normálisan fogni de nem is túl hosszú, h a tükörnek ütődve majd kinyomjuk folyton a saját szemünket. Pont erre vágytam, abszolút megéri az árát (Müller, 2.350.-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

rekag

2013. április 12.

Nagyon szép tusvonalat lehet vele húzni. Minőségi ecset, már bánom, hogy anno nem vettem meg a pirosító ecsetét. Könnyen tisztítható, én samponnal szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.