Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek

A legfinomabb kecskeszőr és prémium nylonszálak egyedülálló kombinációja. Speciális ecset a High Definition porpúderhez Folyékony alapozó felvitelére is alkalmas.

Keesia

2013. november 6.

Nem mondom, hogy használhatatlan ecset, de mosásnál nagyon hullatja a szőrét, és túl ritka. Szerintem kabuki ecsetekkel lehet messze a legszebben eldolgozni a bőrön az alapozókat. 5000 forintért ez túl drága, ennyiért (+postaköltség) már lehet venni profi minőségű Sigma-t is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.