Artdeco

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoaithu, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Az új Perfect Mat Lipstick ajakrúzs matt hatású, elegáns megjelenést kölcsönöz viselőjének. A válogatott viaszoknak köszönhetően kellemesen lágy, krémes érzést nyújt, és intenzív színfelvitelt tesz lehetővé. Lenyűgözően tartós textúrája hosszú élettartammal párosul. A finom vanília illatú Perfect Mat Lipstick bőrgyógyászatilag tesztelt.

Artdeco Perfect Mat Lipstick 148 árnyalatban
Ár: 800 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Artdeco Perfect Mat Lipstick - 165 Rosy Kiss árnyalat
Ár: 1300 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Andi007

2020. február 15.

Most vettem meg a másodikat Misty taupe színben akciós áron, imádom, természetes hatású, nem szárit, tartós. Egyik kedvenc rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nagyon szépen fed, és viszonylag tartós is, én ebéd után szoktam újra kenni. Kellemes az illata is. Nekem nem is szárít, ellentétben más matt rúzsokkal. Szívesen ajánlom. Ezt is érdemes akcióban levadászni, úgy nagyon megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

saraanna

2018. október 7.

Update: majdnem mindig ezt a rúzst használom, mivel csak egy keveset teszek fel belőle és tetszik az árnyalat. Az ujjammal szoktam már, mert annyira kemény a rúzs így ősszel, hogy nem tudom eloszlatni, mindig egyenletlen lesz, meg kell olvasztani az ujjamon. 4,5/5 mert nehéz vele bánni

Én a Perfect Mat 138 black currantot vettem meg. Gyönyörű szín, és nekem ez is hosszabban tart, mint a mac, ezt még evés után is úgy kell ledörgölni a számról. A mac helyett kerestem valami olcsóbbat, először nem tetszett, mert mintha nehezebben tudnám eldolgozni (de lehet csak mert ez a lilás jobban látszik ha elrontom), de mikor felkentem egy vacsorához, egész meglepett, hogy mikor kimentem mosdóba még mindig ott volt. Néha ha csak egy enyhe színt szeretnék a számnak, akkor az ujjammal széttapicskolom. Kicsit kevésbé matt mint a mac.
Ezen felül a rúzs meglepően nehéz, fém tokja van, ami egész súlyosra sikerült.
Nem bántam meg, hogy leváltottam a mac-em, de lehet még tovább kísérletezek más rúzsokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Ezen felül a rúzs meglepően nehéz, fém tokja van, ami egész súlyosra sikerült.

erika81

2018. január 20.

Ugyancsak Rosewood árnyalatban vettem meg.
A jelenleg használt rúzsaimhoz képest egy erősebb árnyalat, de gyönyörű. Munkahelyre nekem sok lenne, de egyébként bárhova használható.
Egyáltalán nem szárít. Evés után én általában újrakenem a rúzsomat, de amikor péksütit ettem és teát, vizet ittam ebédig szépen kitartott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Ugyancsak Rosewood árnyalatban vettem meg.

Hoaithu

2017. november 18.

Nekem a Rosewood arnyalat van meg. Nagyon szepen fed, es szep termeszetes szint ad. Arkategoriajaban az egyik legjobb ruzs szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.