Best of Beauty 2019

Artdeco

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoaithu, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Az új Perfect Mat Lipstick ajakrúzs matt hatású, elegáns megjelenést kölcsönöz viselőjének. A válogatott viaszoknak köszönhetően kellemesen lágy, krémes érzést nyújt, és intenzív színfelvitelt tesz lehetővé. Lenyűgözően tartós textúrája hosszú élettartammal párosul. A finom vanília illatú Perfect Mat Lipstick bőrgyógyászatilag tesztelt.

Artdeco Perfect Mat Lipstick  215
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Artdeco Perfect Mat Lipstick - 148 VIOLET LADY árnyalat
Ár: 1700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
saraanna

2018. október 7.

Update: majdnem mindig ezt a rúzst használom, mivel csak egy keveset teszek fel belőle és tetszik az árnyalat. Az ujjammal szoktam már, mert annyira kemény a rúzs így ősszel, hogy nem tudom eloszlatni, mindig egyenletlen lesz, meg kell olvasztani az ujjamon. 4,5/5 mert nehéz vele bánni

Én a Perfect Mat 138 black currantot vettem meg. Gyönyörű szín, és nekem ez is hosszabban tart, mint a mac, ezt még evés után is úgy kell ledörgölni a számról. A mac helyett kerestem valami olcsóbbat, először nem tetszett, mert mintha nehezebben tudnám eldolgozni (de lehet csak mert ez a lilás jobban látszik ha elrontom), de mikor felkentem egy vacsorához, egész meglepett, hogy mikor kimentem mosdóba még mindig ott volt. Néha ha csak egy enyhe színt szeretnék a számnak, akkor az ujjammal széttapicskolom. Kicsit kevésbé matt mint a mac.
Ezen felül a rúzs meglepően nehéz, fém tokja van, ami egész súlyosra sikerült.
Nem bántam meg, hogy leváltottam a mac-em, de lehet még tovább kísérletezek más rúzsokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Ezen felül a rúzs meglepően nehéz, fém tokja van, ami egész súlyosra sikerült.

erika81

2018. január 20.

Ugyancsak Rosewood árnyalatban vettem meg.
A jelenleg használt rúzsaimhoz képest egy erősebb árnyalat, de gyönyörű. Munkahelyre nekem sok lenne, de egyébként bárhova használható.
Egyáltalán nem szárít. Evés után én általában újrakenem a rúzsomat, de amikor péksütit ettem és teát, vizet ittam ebédig szépen kitartott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Ugyancsak Rosewood árnyalatban vettem meg.

Hoaithu

2017. november 18.

Nekem a Rosewood arnyalat van meg. Nagyon szepen fed, es szep termeszetes szint ad. Arkategoriajaban az egyik legjobb ruzs szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.