Artdeco

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

Különösen alkalmas utazáshoz. Hosszan tartó, intenzív színhatás. Használat: Távolítsa el az applikátor színtelen kupakját. Vegye le a színkupak tetejét is és tekerje az applikátorra. Tipp: Időnként érdemes az applikátort finom samponos vízzel átmosni, hogy a rárakódott zsírréteget eltávolítsuk. Az új magenta árnyalat (No. 93) kitűnő választás a trend színeihez.

kissedina87

2018. július 26.

Én személy szerint maradok a hagyományos ecset, szemhéjpúder variációnál. Utazáshoz valóban praktikus lehet, de nekem a kis púdertégelyekkel való színfelvétel sem megnyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

flamingo-80

2017. február 26.

Elégedett vagyok vele, könnyen használható, praktikus applikátor. Az egyik végén csúcsosabb a szivacs, ide élénkebb színt tekertem fel, mert ennél fontos a pontos felvitel. A másik végén viszont lekerekített a szivacs, ide jöhet egy pasztellebb szín, amit elég elnagyoltan felvinni a szemhéjra. Tényleg elég drága, de bízom benne, hogy sokáig fogom tudni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.