Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Új generációs szemhéjpúder. Utántölthető, kétvégű applikátorra helyezhető szemhéjpúderpatron, melyet kedve szerint kombinálhat vagy cserélgethet. Szemsminkje egész napra tartós és sima marad. Használatával a szemhéjfestés egyszerű és gyors, így utazótáskánk elengedhetetlen tartozéka. Profi tipp: A világosabb árnyalatú szemhéjpúdert az applikátor vastagabb részére helyezze, a sötétebb színt pedig a vékonyabbra. Sötét, matt árnyalatok ideálisak a szemöldök formázására is.

Ár: 2500 , Eladó: peppi
Állapot: 3 alkalommal probalt, 2 fele szin, karral, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
flamingo-80

2017. február 26.

Egy élénkebb türkizes és egy halványabb orgona-árnyalat van meg, mindkettőt nagyon szeretem, tartósak, nem peregnek le a szemcsék az arcomra nap közben, és a használatuk is egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

tonic

2016. április 2.

Ugyan elcsábultam,de az a gyanúm,hogy a végén benne fog maradni a festék egy része,mert szerintem kiszedhetetlen,hiszen a szivacs rész nem ér bele (főleg az oldalán) a festékbe,rejtély aki ezt kitalálta... Mivel az applikátort is meg kell venni hozzá,drága is, és bár klassz színekben kapható,valószínűleg nem fogok venni többé ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Sarahann

2016. február 25.

Az ára miatt nem pontozom le, de elég nevetséges. Vannak ennél sokkal jobb szemhéjpúderek is, nekem nagyon nem vált be, nem lehet szépen eldolgozni, nem praktikus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

dobolank

2014. február 2.

Szépek a színek, de elég hamar elfogy. Iszonyat drága, ha beszámítjuk, hogy előbb meg kell venni a kétoldalú aplikátort olyan 3000 ft körül üresen, aztán rá 2 kis patront (teljes áron 2,8 e ft körül/db.). Így alsó hangon 7-8 ezerért van két satírozhatatlan, viszont tartós és gyönyörű szín, ami főleg vonalra jó. Annak lehet jó, aki sokat utazik, vagy szuperkevés időt tud a sminkre fordítani, viszont mégis szeretne valamit. Mostanában sok hasonlót gyártanak, azoknál ez sokkal jobb, mert nem potyog belőle semmi, ahova teszem, ott marad.
Amikor cseréltük a töltőt, alapvetően csak ugyanolyan vagy sötétebb színt mertem venni, mert az applikátor ugyanaz marad, persze lehet hogy teljesen ki lehet mosni belőle a színt...
Mostanában mégis csak egy világos fényes színt veszek belőle újra, a belső sarokba használom, és arra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 2.

rekag

2013. március 5.

Rengeteg színem van belőle, nagyon szeretem használni, könnyű felvinni, tartós, szép árnyalatok kaphatók belőle. Az aplikátornak kétféle vége van, így árnyékolni és satírozni is lehet vele. Évek óta használom és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.