Artdeco

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Ecsetek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kecskeszőrből és műszálból. Porpúderhez, és folyékony alapozóhoz is ajánlják.

abreka

2018. március 17.

En pont egy Alicia da Silva ecset utan talaltam ezt meg, de azzal az olcsoval meggyult a bajom. Rendszeresen hullott a szore, mignem egy ev utan elengedett a ragasztas es az osszes szor menthetetlenul kihullot. Na, ezutan ragtam be es vettem meg a dragabb, de minosegibb tarsat. Nem hasznalom meg reg ota, de tobb artdeco ecsetem is van, amikkel nagyon elegedett vagyok. Az ara (6990,-) nem valami kedvezo, de ha evekig meglesz, mint a tarsai boven megeri. Muller szombat keretei kozott 15+20% kedvezmennyel jutottam hozza vegul, aminek nagyon orultem. Akcio keretein belul mindenkeppen ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Adrienn83

2017. január 16.

Nagyon szeretem, ha lágyabb fedést szeretnék elérni, akkor ezzel alapozok. Amúgy púderezéshez használom már inkább, de abban is tökéletesen teszi a dolgát, mivel pont annyi terméket vesz fel, amennyire a bőrömnek szüksége van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Eszti24

2015. január 20.

Nagyon szépen lehet vele BB-t és folyékony alapozót is eldolgozni, egyetlen hibája, hogy hullajtja a szőrét, nekem már az elejétő fogva, de lehet, hogy idővel abbahagyja, volt már olyan ecsetem, aminek az első pár használatkor hullott a szőre, aztán soha többet, gondolom az az x db szál rosszul volt rögzítve, kijött, aztán a többivel nem volt gond.
Nagyon vékonyan és egyenletesen alapoz, nem hittem volna, hogy ennyire jó lesz, kicsit féltem, hogy ritkás a szőre, és nem lesz foltmentes, de fölösleges volt aggódnom :) A szőrhullás miatt 4*.
Update: A Müllerben jártam-keltem, és megakadt a szemem az Alicia da Silva ecseteken, köztük is egy alapozóecseten, muszáj volt elhoznom, annyira olyan volt, mint amilyet ezer éve keresek. Olcsóbb volt ennél az Artdecósnál, tömöttebb, nem hullik a szőre, és szebben is dolgozik, egyszerűen imádom. Az Artdecós maradt másodiknak, de púderhez azért szoktam használni, meg néha besegít, ha nincs időm kimosni a másikat, és már nagyon illene, olyankor előkapom vésztartaléknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

narancsdzsem

2012. május 14.

Müllerben találtam. Nagyon puha, finom ecset, eléggé tömött is. 4600 ft körül volt, tehát Bőszecsethez hasonló árú, de nem kell 2000 Ft-os postaköltségre költeni. Folyékony alapozót szépen felviszi, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.