Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmazó ultrafinom textúrájú púder tükrös dobozban. Matt felszínt kölcsönöz a bőr fénylő területeinek és tartósítja az alapozót. Természetes áttetsző színekben, melyek nem sötétednek a bőrre téve. Illatanyagmentes. Hozzá kapható a Silk Touch Kompakt púder utántöltő - Silk Touch Compact Powder Refill A kompakt púderbe helyezhető betét.

Mariann88

2014. december 9.

Ajándékba kaptam ezt a púdert, de szerencsére pont passzol a színe is. A fedése pont elég, nem lesz tőle túl száraz és "poros" a bőröm, de azért mattít is. Nagyon nagyon tetszik. Újra fogom venni ha elfogyik az biztos, de majd az utántöltővel. Azt nem tudjátok egyébként, hogy lehet-e még kapni, mert ma voltam a Douglas-ban és nem láttam hozzá utántöltőt, nagyon sajnálnám ha nem lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

csikosmatyas

2013. október 31.

Az első ArtDeco termék amit megvettem, de azt hiszem lesz még pár amit beszerzek. Az újratölthetőség miatt döntöttem mellette, ami igazi német mentalitás, a lehető legjobb értelemben, nem túl ötletgazdag, viszont maximális minőségű (magamban csak a dekorkozmetika IKEA-jának hívom) és egy púdernek ennél többet nem is kell tudnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 31.

Ani

2012. július 2.

A kedvenc púderem már egy éve.
Észrevétlen, nem porol, a színe tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

A kedvenc púderem már egy éve.
Észrevétlen, nem porol, a színe tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez.