Artdeco

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natulcien, Módosítva: 2017. március 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller

2 árnyalatban kapható strobing élénkítő krém.

alexa88

2019. április 8.

Szeretem, mert nagyon könnyű vele dolgozni, nem túl hívalkodó, pont természetes eredményt ad. Arról nem is beszélve, hogy rettentő sokaig elég. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Nagyon szeretem
Könnyen eldolgozható , nem csomósodik, tartós
A legjobb krémállagú highlighter ami létezik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nagyon szeretem
Könnyen eldolgozható , nem csomósodik, tartós
A legjobb krémállagú highlighter ami létezik

natulcien

2017. március 6.

Nagyon régóta szemeztem ezzel a termékkel, míg végül rászántam magam a megvásárlására, és nagyon nem bántam meg. Eddig por állagú strobing technikákkal kísérleteztem, mert a porok jobban kézre álltak. Ráadásul a krémekkel mindig mellényúltam, mert vagy nem lehetett szépen eloszlatni, vagy csomósodott, vagy nem volt szép a színe. Ezért is esett nehezemre beruházni erre a darabra. Főleg, hogy eddig még nem volt véleményezve itt a KM-en. Kellemes meglepetést okozott viszont. Eddig ez a legjobb krém állagú highlighterem, és napi szinten használom. Nagyon praktikus a kiszerelése, mivel könnyen bele lehet nyúlni ujjbeggyel. Nagyon kevés elég belőle, és eddig nekem nem sikerült túllőni a célon a használatakor. Pont annyi kerül az ujjamra, ami egy húzással a kiemelni kívánt bőrfelületre, és kis paskolással, a legjobb hatást adja. Az arany árnyalat nagyon szép meleg, és természetes fénnyel, egyszerűen gyönyörűen mutat a bőrön, és tökéletessé teszi a sminket. Mindig ezt használom utolsó lépésként, mintegy megkoronázva a sminkem. Az illata teljesen semleges, az arcon tartós. Nem kenődik el, nem hagy foltot, és nem darabos az arcon. Teljesen egybeolvasnak a határok mindenféle bonyodalmas eszközhasználat, és technika nélkül is. Szerintem akinek száraz a bőre, és nem bír a porokkal, ezzel a krémmel kísérletezzen, mert nagyon jó élmény lesz, és tuti nem veszi el a kedvet a highlighterezéstől. Jó szívvel ajánlanál bárkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.