Artdeco

Ár:   1789 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 27.

Kiszerelés:   1,8 ml
Lelőhely:   Douglas, Müller

Speciális ecsettel ellátott szemhéjtus, mellyel vékony, határozott kontúrvonal húzható. Magas minőségű Toray márkájú ecset. Kivételesen precíz felvitelt biztosít. Száradás után mattá válik. Hosszan megtartja krémes állagát. Magas színintenzitású. Kontaktlencse viselők is használhatják.

szblanka

2019. január 24.

Nagyon tartós tus, nem mászik el órák után sem. Jól pigmentált, nekem az ecsete is használható volt, viszont az egy csillag levonás azért jár, mert amikor eltávolítom micellás vízzel, darabokban potyog és nehezen akar lejönni. Alapvetően szerintem egy jó termék, és az ára is kedvező a minőséghez képest,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Wee

2019. január 4.

A színe és fedése nagyon jó volt, sokáig kitartott napi használat mellett is.

Nekem kicsit fura volt az ecsete, nehezebb volt megszokni majd használni bármelyik tusomnál, mert túl hosszú volt a szára.
De valóban szép vékony vonalakat lehetett vele húzni, és a végeredmény csodás volt.
Csak több időbe tellett mint más tusokkal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

A színe és fedése nagyon jó volt, sokáig kitartott napi használat mellett is.

Csak több időbe tellett mint más tusokkal :)

julia1122

2017. július 31.

Nagyon-nagyon jó. Az ecsettel nagyon szépen lehet dolgozni a hajszálvékonytól a masszív vonalakig, a nyél része tökéletesen kézre esik. A festék erősen pigmentált, élénk, természetes finishe van, és száradás után (ami max 10 másodperc) nem morzsolódik, nem maszatolódik (melegben, színpadi sminkként sem), nem kopik - viszont építhető, és lemosóval maszat mentesen korrigálható. Helyén marad a nap végéig, és tovább, amíg lemosóval/micellás vízzel el nem távolítom. Mérete miatt bárhova befér, a kupak tökéletesen zár, és egyáltalán nem szárad be (kb 1-1,5 éve használom már).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Joaninha

2016. december 14.

Végre egy szemhéjtus, ami tud is valamit! Igaz, ő az első nem drogériás tus, amit próbálok és az is igaz, hogy az első vékonyecsetes verzió. Eddig csak filces végű drogériás szemhéjtusokkal volt dolgom, de hát ég és föld a különbség! Először is nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon egyszerűen lehet vele szép, vékony vonalat húzni. Egyelőre kicsit furcsa, mert automatikusan a szemhéjamhoz akarom nyomni a végét, hogy fogjon és precíz legyen a vonalam, pedig ezt nem kell nyomni sehova, mert fog anélkül is. :) Maga a festék gyönyörűen pigmentált és kellően sűrű, nem folyik, nem mászik el, nem maszatolódik. Nagyon gyorsan szárad és rétegezhető is, ha vastagabb tusvonalat szeretnénk húzni. A finishe nem matt, hanem szép élénk, mélyfekete. Ami pedig a legcsodálatosabb, hogy tartós, nem kopik le a nap végére sem! Mindezért pedig nem kell sokkal több pénzt kiadni, mint egy drogériás szemhéjtusra. Szerintem minden pénzt megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

b.jucy17

2016. október 11.

Konnyu hasznalni, eleg fekete, szep vonalat huz, kezre esik, jol zarhato-szallithato, helyen marad egesznap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Flami

2016. március 18.

A legjobb tus, amit valaha használtam. Gyönyörű vékony az ecsete, tartós, könnyű lemosni, már kétszer újravettem és harmadszor is megteszem. Próbálkoztam zselés és filces változatokkal is, de számomra az ecsetes a legmegfelelőbb. Ez a leggyorsabb és a legmutatósabb a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 18.

Heidi13

2013. október 5.

A legjobb tus amivel eddig dolgom volt.Hihetetlenül precízen lehet vele dolgozni.Nem maszatolódik száradás után, de ha a felvitel közben picit elrontom, könnyen lehet korrigálni.Mindennapos használat mellett közel egy évig bírta nálam.Csak ajánlani tudom.Nem tudok negatívumot mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

mstindigo

2013. január 25.

Fél áron rendeltem a szépségbolt.hu-n, igazából csak az akció miatt, mert a KM-en eddig nem volt vélemény, és féltem,, hogy pórul járok. :) De nagyon jól jártam, ez tökéletes! Vékony, puha ecsete van, nagyon precízen lehet vele tusvonalat rajzolni, nem maszatolódik, érintésálló, nagyon tartós, mindent tud, amit egy tustól elvárok. Csillagos 5-os, teljes áron is újravenném, mert a tus nálam alapdarab, és ez mennyei. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.