Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   48 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 31.

Kiszerelés:   48 db
Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

A szempilla finomabb hangsúlyozásához használható. Tincsenkénti felhelyezést tesz lehetővé. Ideális rövid szempillájú hölgyek számára. Profi tipp: Csipesszel emeljen ki a tartóból egy tincset. Mártsa műszempilla ragasztóba a tincs végét, majd tegyen ragasztót a szempillavonalra is. Ezután helyezze a tincset a kívánt helyre. Eltávolításhoz használjon műszempilla lemosót.

vira.15

2012. október 18.

Szerettem, de néha nagyon zavartak a kis csomók. Ha nem volt kifestve a szempillám meg a tusvonalam akkor látszódott a legjobban. Sajnos arra nem jó, hogy csak simán, sminkelés nélkül hordjuk, mert nagyon kidobja a csomókat, viszont természetesebb hatást lehet vele elérni, mint a soros műszempillákkal. Mondjuk bajlódni is tovább kell vele, mert óvatosan hozzá kell vágni a saját szempilláidhoz, úgy hogy ne vágj bele az igaziba, mert mindegyik tincs egyméretű, vagy különböző méretűeket kell venned ha vékonyított a vége, csak az húzós úgy.
Szerintem elég csúnya, gáz az, mikor az eredeti szempilla pl. 3-4 mm a műszempilla meg 6-7 mm és lépcsősnek hat az egész. Szépségért szenvedni kell! :DDDD

Állítólag már megjelentek a csomó nélküli tincses műszempillák, majd nagyon szeretném kipróbálni, de még aranyáron van mindenhol. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.