Artdeco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Ultra finom és vékony, vízálló szemöldökceruza A-C-és E vitaminnal, mellyel tökéletesen elérhető minden egyes szál, a ferde alakú kefe pedig segítséget nyújt a szőrök könnyebb formázhatóságában.

Gigike

2020. november 6.

Ajándékba kaptam ezt a kis finomságot. Sokáig nem nyúltam felé, aztán mostanában elkezdtem próbalgatni.. Szálazáshoz még ez is vastag, de itt ott kiegészíteni vele viszont tökéletes.Tartósságra csqk annyit, hogy a tetejéről le lehet simítani a színt, de alatta viszont fixen megmarad púderes hatásúnak, ami nagyon szép.
Nem hiszem hogy újra veszem, de ami van azt szívesen elhasználom 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Nem hiszem hogy újra veszem, de ami van azt szívesen elhasználom 😊