Artdeco

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

Használatával gyorsan és egyszerűen mattá varázsolható a fénylő arcbőr. Újrapúderezi az arcbőrt anélkül, hogy rontana a smink minőségén. Kicsi, praktikus, könnyen tárolható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

vivieenszabo

2018. szeptember 1.

Számomra ez a termék maga a csoda! Nagyon jó árban van a minőségéhez képest! Tény, hogy a Shiseido mattító papírja tényleg újra is púderez, addig ez a termék viszont nem adja azt a "púderes" hatást vissza. Ezt leszámítva, nálam még mindig 5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Grumpi

2015. november 19.

Több nedvességet felszív mint az olcsóbb társai,és tovább tart a matt hatás.A puderezés viszont nem megy neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

mokkalany

2015. június 30.

Eddig olcsóbbakat vettem, de azokban fele ennyi is volt, és most lett elegem abból, hogy nem teljesítenek jól, illetve semennyire. Ennél már elsőre feltűnő a különbség. Anno az Avonnak volt egy hasonló, kék színű itatósa. Remélem, hű maradhatok hozzá, és nem kell Shiseidóhoz és hasonló méregdrágaságokhoz folyamodnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

TitaniaBell

2015. április 29.

Rendkívül hasznos kis holmi, szempillantás alatt eltünteti a csillogó foltokat. Fotózás előtt is nagyon jól jön, csak előkapom, pár pillanat alatt átitatom vele az arcomat, és soha nem lesz csillogó a bőröm a képeken. Nekem elég 1 lap az egész arcomra, még nyáron is. Nagyon gazdaságos, sokáig elég egy adag. Tényleg nem rontja el a sminket, és szép lesz a végeredmény a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

NGT

2014. április 24.

Volt egy ideig, használtam, ha elfogyott, vettem a következő adagot. Azt hittem, ilyen a bőröm... mígnem lecseréltem az alapozót és kiderült, hogy az a bűnös (Vichy - azóta se, és soha többé). Na ettől függetlenül én elégedett voltam ezzel a termékkel, nekem szépen mattított, működött a púderezés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

szitakötő

2014. január 16.

Évekkel ezelőtt vettem én is egy dobozzal. Valóban nem púderezett újra, tényleg olyan, mint egy zsírpapír. Kb. 2 lapocska kellett ahhoz, hogy leitassam az olajat az arcomról. Teljesen hasonló kiszerelésben vannak jóval olcsóbbak (pl. Cadea Vera, Essence). Én sokkal jobban szeretem a vastagabb, filmszerű kivitelt (pl. Clinique), de az itthon kaphatóak nagyon drágák, ezért e-bay-ről rendeltem Clean&Clear-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

eddina

2012. október 25.

Esküvőmre vettem anno 2007-ben, a nedvességet ugyan felitatta - nagyon meleg volt - de az újrapúderezés nem működött...nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.