Artdeco

Ár:   539 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 31.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Egyéb

Elasztikus, prémium minőségű Yukilon szivacs alapozáshoz.

Guttmann Natasa

2012. december 3.

Mostanság sok nagyon fiatal lányon látok az utcán olyan sminket, ami összesen egy kis szemceruzából és fél deka púderből áll. Én inkább a folyékony állagot részesítem előnyben, ha bőrtökéletesítésről beszélünk. Mindenhogyan természetesebbnek hat és komfortosabb is viselni. Ezzel a szivaccsal pedig remekül lehet dolgozni, jobban mint kézzel. Tisztításánál nem esik darabokra, utána hamar szárad. Szóval hajrá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.