Artistry

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnar.ami, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Zsírmentes, naponta használható sminklemosó, amely kíméletesen feloldja és eltávolítja még a tartós ajak- és szemsmink kozmetikumok maradványait is anélkül, hogy szárítaná a bőrt. Aloe vera gél, kamilla, zabkivonat, valamint bőrlágyító és -hidratáló anyagok gondosan összeválogatott elegyét tartalmazza, amely segíti a szempillák kondicionálását. Szemészetileg tesztelt.

domcsismiracle

2018. április 13.

A legjobb szemkörnyéklemosó valaha! Nagyon szépen lehozza még a vízálló szempillaspirált is, nagyon könnyen felszívódik, kellemes érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Nikeee01

2018. március 9.

Legjobb! Ennél jobb sminklemosóval még nem találkoztam. A vízálló sminkeket is pár mozdulattal könnyedén, gyengéden eltávolítható, és még a pillákat is ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Konczt

2016. november 20.

Legeslegjobb sminklemosó amit valaha próbáltam, nem irritál nem hagy pirosságot maga után tökéletes és gyengéden eltávolítja a sminket! Cska ezt használom soksok éve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

mobeto23

2016. január 10.

Nagyon szeretem! Alapvetően nagyon kíméletes. Én ha spirálozok, akkor masszív pillákat gyártok magamnak - aminek a lemosásához egy picit kevés, de emiatt nem vonok le pontot, mert ez rajtam múlik. Elégedett vagyok vele, nem irritál, és ápol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

juditkaa70

2016. január 10.

Évekkel ezelőtt használtam,és igazán nagyszerű sminklemosó a szememnél. Még ami nagyon jó volt,és imádtam,de azóta sem találkoztam olyan jó minőségű szemceruzával,mint az ARTISTRY. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Dalmaalma

2015. november 23.

Szuperül leszed bármilyen sminket , nem irritálja a szememet sem . + pont hogy hosszabbak lettek tőle a pilláim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

papeerzsepi18

2015. július 1.

Ez tényleg varázslatosan puhává teszi a szemkörnyéki bőrt. Nemcsak hatékonyan szedi le a sminket hanem ápol is! Egyszerűen imádom és csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

farkasgaboc

2014. november 19.

Nagyon jól leszedi a sminket, nem lesz tőle túl zsíros a bőr.
Azért csak négy csillag, mert találtam ennél sokkal jobbat, jobb áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Nagyon jól leszedi a sminket, nem lesz tőle túl zsíros a bőr.
Azért csak négy csillag, mert találtam ennél sokkal jobbat, jobb áron.

Kitti90

2014. január 25.

Szintén 5csillag.én az egész termékcsaládot használom és nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

jessef2004

2013. november 3.

Kiválóan teszi a dolgát, de mivel ezt olcsóbb termékek is megteszik, így az ára indokolatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate