Arval

Ár:   5170 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Puha, selymes krém, mely hamar felszívódik.
  • Antioxidáns tulajdonságú, felveszi a harcot a korai öregedéssel és a kiszáradás okozta ráncokkal.
  • Napi használatával segíti a kiszáradt bőrt természetes frissessége és ragyogása visszanyerésében.
  • Azonnal feszesít, és segíti a bőr természetes védekező mechanizmusát a környezet káros hatásaival szemben.