Astor

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2015. december 8.

Nagy pontosságú szemceruza

• hosszan tartó
  • kényelmes viselet
  • gazdag és krémes textúra

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sunflower91

2018. április 17.

Sokáig kerestem a tökéletes szemceruzát, míg egy nap ezt vettem le a polcról. Fekete, intenzív sötét szín, szépen kiemeli a szemet, és nekem a nap végéig kitartott. A lemosása nem volt egyszerű, de lehet csak amiatt, mert alverde lemosót használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Judy1

2018. január 15.

Barna színű van meg belőle. A legnagyobb bajom, hogy nem elég intenzív a színe, többször is át kell húznom a szempilláim tövét, hogy látható legyen, ne legyen csíkos.
A tartósságával sem vagyok elégedett. Sminkalap nélkül sokat kopik, délután ráfér egy igazítás. Alappal kibír egy napot.
Ár-érték arányban számomra nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Ár-érték arányban számomra nem éri meg.

Blackxentric

2016. november 12.

Nekem barna van belőle. Glamour napokon vettem 50% kedvezménnyel. Mikor hazaértem felkentem a már zsíros, festetlen szemhéjamra, na ott nem volt tartós, de ezt nem is vártam el tőle. A színe már ott szép volt. Másnap reggel rendes alapon használtam. Egész nap a helyén maradt. Vízvonalon is viszonylag jól bírja.

Update: Fekete beszerezve Joy napoknak hála. Ugyanazt tudom elmondani róla, mint a barnáról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Kingucii

2016. november 2.

A Dm-ben volt az Astor Big&Beautiful szempillaspirál mellé, gondoltam megéri.
Hát megérte, lerobbanthatatlan!! Nagyon tartós, krémes.
Egyik nap elfelejtettem lemosni a szemceruzát és reggel úgy ébredtem, mintha akkor kentem volna csak fel.
Nem vagyok egy nagy Astor párti de ez csodálatos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

A Dm-ben volt az Astor Big&Beautiful szempillaspirál mellé, gondoltam megéri.
Hát megérte, lerobbanthatatlan!! Nagyon tartós, krémes.
Nem vagyok egy nagy Astor párti de ez csodálatos!!!

Vogue83

2016. október 11.

Imádtam, sokáig csak ezt használtam. Állandóan könnyezett a szemem, mire rájöttem, hogy ezt a szemceruzát nem bírja.... Ezért többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

annama

2016. szeptember 22.

Vettem egyet Navy árnyalatban, amit a rossmannban nem tudtam kipróbálni, mert nem volt belőle teszter, de szerencsére pont az a kék, amire szükségem volt. A kézfejemre rajzolva nem tartós, száraz zsebkendővel szinte nyomtalanul le lehet törölni, a szememen azonban pár órát kibír. Mivel könnyen letörölhető (nem úgy, mint a chanel ceruzám, de 1500 Ft-ért ezt nem is várnám el), lehet vele satírozni, és könnyű korrigálni, ha elrontom a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

dandy

2015. december 10.

Évekig az Avon Smooth Mineral barna szemceruzáját használtam, sajnos már rég nem lehet kapni, anno betáraztam, így most fogyott el. Helyette kerestem egy jól pigmentált, de puha, krémes, tartós barna cerkát. Azt hiszem megtaláltam.:) És még hegyezni sem kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.