Astor

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. október 27.

Luxus formula az intenzív, mély tekintetért.

Lilien3

2019. július 25.

Nekem is hamar eltört de mivel puha így valahogy sikerült visszaaplikálnom.Szinte mindennap használom.Tartós és nagyon jól satírozható.Jó minőségű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

peachyglow

2019. május 21.

Nekem a sötét barna árnyalata van meg, elég fura termék. Ettől függetlenül az állaga éppen megfelelően krémes, könnyen satírozható, egész tartós, ha szemhéjpúderrel fixálom nem kenődik el egyáltalán, meg vagyok vele elégedve ebből a szempontból. A furasága abban áll, hogy nem hegyezhető, és akárhogyan próbálkozom az oldalára fektetve használni akkor is tompul. Olvastam, hogy többeknek eltört, az enyém bírja a gyűrődést eddig. Összességében nem a legolcsóbb, de eddig amiket próbáltam nagyjából fele árért, kb 1 hónap után használhatatlanul kemények lettek, és nála ezt nem tapasztaltam.

Ud: Az enyém is eltört pár hónap használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Ud: Az enyém is eltört pár hónap használat után.

dynah13

2018. június 25.

Vegyes erzeseim vannak vele kapcsolatban, mert a szine nagyon jo, es egyebkent konnyen tudtam hasznalni, amire szerettem volna, de sajnos nekem is hamar eltort, azota pedig eleg nehez vele :/ Van meg egy utanpotlasom otthon (kiarusitaskor akciosan szereztem be), de azert nem szeretnem ha nehany hasznalat utan mehetne a kukaba, igy inkabb szenvedek meg vele. En is teszek fele szemhejpudert, az a tuti, mert ez nem teljesen az a fekete arnyalat, amit ranezesre vartam volna. Csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

zazie

2016. október 4.

Sajnos nekem is eltört... kár érte, szeretem a grafitos-csillámos színét, az állagát (lehet vékonyabban és vastagabban is kihúzni vele a szemem), könnyű vele dolgozni, nekem is, pedig én aztán nem vagyok egy nagy sminkes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 4.

fruzsina9893

2016. szeptember 14.

Én is valami kedvezménnyel vásároltam, de nekem kb 1 hét használat után eltört. Valószínűleg én vagyok a béna, de hozzá kell tennem, hogy nem szállítottam egyszer sem, otthon állt mindig a tartójában. A vízvonalban használtam de a szemem könnyezett tőle, pedig nem szokott érzékeny lenni a szemceruzákra, mondjuk ez lehet, hogy a vastag hegye miatt egyáltalán nem is alkalmas oda. Ezen kívül viszont szerintem alapvetően szép, intenzív színe van, és meglepően tartós. Lehet, hogy másnak beválhat, de nekem nem, így kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

hdora87

2016. július 10.

50%-os kuponnal szereztem be Joy-napokon. A teljes árát kicsit soknak tartom.
A színe sötét grafitszürke,csillámokkal. Nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

50%-os kuponnal szereztem be Joy-napokon. A teljes árát kicsit soknak tartom.
A színe sötét grafitszürke,csillámokkal. Nagyon jó termék. :)

Vadkuku

2016. április 19.

50%-os kuponnal abszolút megéri, teljes áron már kevésbé. Színe nem mélyfekete, inkább sötét grafitszürkés, és van benne kicsi csillám is, de nagyon szolidan. Többé- kevésbé helyén marad a nap végéig, csak a színe veszít kicsit az intenzitásából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

zsuzsoka0925

2016. március 31.

Eddig Avon kitekerhető szemceruzát használtam, azt hittem nem találok jobbat. Hát találtam. Két hete minden nap az Astor Kajal után nyúlok reggelente, ez magáért beszél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.