Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. október 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Légy színes kellemesen finom árnyalatokkal. Nyár ihlette, fényes színek.

bernadettu

2021. március 27.

Nekem egy másik kollekcióból egy sötét zöldes kék van meg, ahhoz képest hogy elég régi még mindig jól használható, 4-5 naponta cserélem a manikűrt, annyit kibír lepattogas nélkül, de sajnos már nem igazán látni drogériákban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

dunaimano

2017. november 11.

Gyönyörű színe van, akár egy hétig is tart (mosogatás mellett is), maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

MrsWolf

2016. június 11.

2 színt vettem belőle:

1. A 070 Blue Taffeta
ez egy szép közép kék és tinta kék közti árnyalat, kb. 4-5 napig bírja. De nem egy nagy durranás, nem marad sokáig fényes. Ennyi pénzért többet várnék. Értékelés: 3*

2. Hihetetlen, de erről szerintem véletlen lehagyták a számát....annyi van rajta csak hogy: 2351, ez egy nagyon világoskék pasztell szín, már majdnem fehér, olyan halvány. Baromira nem jól pigmentált.....kell kb. 4 réteg. Szóval csalódás! Kb. 4-5 napig bírja, de mire a 4 réteg megszárad.....szóval nem éri meg vele bajlódni. Ár-érték arányban meg pláne nem éri meg. Értékelés: 1*

Szóval ennyit az Astorról, összességében: 2*
(Inkább maradok a jól bevált MOYRA-nál, a LOVELY is jó, a CATERICE, NYC, és ezek mind olcsóbbak az Astornál!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

2 színt vettem belőle:

1. A 070 Blue Taffeta

Szóval ennyit az Astorról, összességében: 2*

kamkam

2015. december 1.

Nekem a 4090-es árnyalat van meg, élénk pink színű. Nem rossz, de 2 réteg kell a fedéshez, viszont gyorsan szárad, úgyhogy ez sem nagy gond. :)
4 csillagot megérdemel! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

4 csillagot megérdemel! :)