Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2015. október 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Légy színes kellemesen finom árnyalatokkal. Nyár ihlette, fényes színek.

dunaimano

2017. november 11.

Gyönyörű színe van, akár egy hétig is tart (mosogatás mellett is), maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

MrsWolf

2016. június 11.

2 színt vettem belőle:

1. A 070 Blue Taffeta
ez egy szép közép kék és tinta kék közti árnyalat, kb. 4-5 napig bírja. De nem egy nagy durranás, nem marad sokáig fényes. Ennyi pénzért többet várnék. Értékelés: 3*

2. Hihetetlen, de erről szerintem véletlen lehagyták a számát....annyi van rajta csak hogy: 2351, ez egy nagyon világoskék pasztell szín, már majdnem fehér, olyan halvány. Baromira nem jól pigmentált.....kell kb. 4 réteg. Szóval csalódás! Kb. 4-5 napig bírja, de mire a 4 réteg megszárad.....szóval nem éri meg vele bajlódni. Ár-érték arányban meg pláne nem éri meg. Értékelés: 1*

Szóval ennyit az Astorról, összességében: 2*
(Inkább maradok a jól bevált MOYRA-nál, a LOVELY is jó, a CATERICE, NYC, és ezek mind olcsóbbak az Astornál!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

2 színt vettem belőle:

1. A 070 Blue Taffeta

Szóval ennyit az Astorról, összességében: 2*

kamkam

2015. december 1.

Nekem a 4090-es árnyalat van meg, élénk pink színű. Nem rossz, de 2 réteg kell a fedéshez, viszont gyorsan szárad, úgyhogy ez sem nagy gond. :)
4 csillagot megérdemel! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

4 csillagot megérdemel! :)