Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2013. április 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Érintésálló ajakrúzs. Csók-, étel- és érintésálló, tartós ajakrúzs. Nem kopik, nem kenődik el, akár 8 órán át tartós színt biztosít. Hidratáló anyagokat tartalmaz.

Scarlett91

2014. január 9.

Hú, de nem szerettem pár használat után bekerült a fiók mélyére. Nagyon szárított és lehetetlen volt úgy felkenni, hogy szépen mutasson darabokban kopott le szörnyen nézett ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Dorcsa

2013. április 14.

Jajj, de gyűlöltem.... Akárhányszor használtam, mindig cserepesre szárította a számat, hiába hidratáltam előtte. Tipikusan az a "tartós" rúzs, amit nem lehet újrakenni, mert az első réteggel együtt le lehet csipegetni a szájról. Nagyon undorító. Kopott is rendesen, ez az érintésálló blabla nem volt igaz az esetemben. Azt hiszem már nem lehet kapni, hát nem sírom vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

x

2013. április 5.

Nagyon szeretem, tartós, hidratál, kellemes színű és szép csillámos az enyém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

Nagyon szeretem, tartós, hidratál, kellemes színű és szép csillámos az enyém.