Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Dúsító és hosszító szempillaspirál argán olajjal és keratinnal, mely akár a pillatövektől látványos eredményt kölcsönöz, emelett törődik a szempillákkal és egészséges kinezetűvé varázsolja azokat.

Benedetta88

2019. március 4.

Összességében nem volt rossz spirál, de semmi extrát nem nyújtott, hiába keltette fel az érdeklődésem az argán olaj miatt.A keféjét kimondottan nem kedveltem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Kriszta180222

2018. szeptember 3.

Első Astor spirálom, de ezek alapján nem az utolsó. Nagyon könnyű vele dolgozni, a keféje szuper, a festék mennyisége pont megfelelő, és még több rétegben is gyönyörűen mutat, nagyon szép hosszú pillákat csinál.

Update: Lehet, hogy csak beképzelem, de olyan, mintha este lemosás után megfogná a bőrömet a szemem alatt, és még másnap is olyan mintha egy hónapja nem aludtam volna, pedig eszeveszettül mosom mindennel. Eddig ilyet nem tapasztaltam másik spirálnál. Sajnos ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

rocknrose

2018. május 21.

Nem szeretek szempillaspirálokat tesztelni, mert az új sosem olyan jó, mint amit már ismerek és bevált stb. De ez a spirál kivételt képez :) 999 forintért vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve. A kefe nem vesz fel 500 kiló festéket, így nem kell 3 órán át a tubus szélén húzkodni... dúsít, valamennyire hosszabbít is és nem mellesleg szép, igényes a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

jakani

2017. november 20.

Nagyon bejött! Nem kenődik, nem maszatol, könnyű felvinni és pont annyi festéket vesz fel a kefe amennyit kell. Ultra fekete színben van meg. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Vadkuku

2017. április 13.

Egy hete használom és meg vagyok vele elégedve. Dúsítani annyira nem dúsít, de hosszú pillákat csinál ami reggeltől estig ugyanolyan marad. Azért nem 5 csillag, mert bemerevíti a pillákat. De tény, hogy így áll egész nap, mint katiban a gyerek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.