Astor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2012. július 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Calcium+Keratin körömlakk. Életteli színek akár 7 napon át. A köröm akár 40%-kal erősebb és 15%-kal hosszabbra nőhet!

Joaninha

2015. december 9.

Szerintem az Astor körömlakkok a legtartósabbak és legszebben pigmentáltak a drogériás márkák közül. Nagyon szépen lehet dolgozni az ecsettel és viszonylag hamar meg is szárad. A Lycra által nagyon szép géllakos hatás érhető el és leszedni is könnyű. A sötétebb színeket akár egy rétegben is elég felkenni, de 2 rétegben mélyebb színt kapunk eredményként. Ellenben 10 napig biztosan nem marad fenn, legalábbis nem rajtam, de nem is létezik olyan körömlakk, ami fenn maradna rajtam maradéktalanul 3-4 napnál tovább. Én körömlakkra nem szívesen áldoznék többet, az O.P.I, illetve más drágább körömlakkok sem tudnak többet, az olcsóbbak viszont 1-2 napot bírnak csak ki. Egy szóval, ha körömlakk, akkor Astor a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

eszticica

2014. október 21.

Átlátszóm van belőle. Nagyon szeretem, megszárad viszonylag gyorsan. Hosszantart én alapnak és fedőnek használom más, nem annyira tartós lakkokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 21.

marcipanfelho

2013. október 18.

A 235-ös Insolence árnyalat van meg nekem, ami egy gyönyörű szép sötét pink szín :) Már régóta megvan nekem ez a lakk. Egy rétegben tökéletesen fed, nekem nem csíkozódik vagy ilyesmi. Most 3 napja van fent nekem alap és fedőlakkal és jól bírja, csak egy-két körmöm végéről pattogott le egy-egy kis darab. Szerintem gyorsan is szárad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

noisette

2013. június 10.

A képen látható piros színt vettem meg kb 1 éve, az állaga semmit nem változott, 2 rétegben jól fed, lábkörmökön (fedőlakkal) legalább egy hétig hibátlan, a kezeimen nem tudom, mennyit bírna, mert ott semmilyen színt/lakkot nem vagyok képes elviselni - erre már rá kellett jönnöm sajnos... Így én nem találtam benne hibát, számomra rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Odil

2012. október 10.

Inkább 3 mint 2 réteg kell (egy sötétbarna pályázóról szól a fáma), enyhén csíkoz és nap végére már hiányzik a körmöm végéről, hiába nem csinálok semmit (még csak nem is mosogatok) a kezemmel.
A fénye szép és gyorsan szárad, azért a csillag, de a négyszáz forintos Flormar vagy Moyra jobban teljesít. (A konkurens Rimmelről nem is beszélve.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

fioretta

2012. szeptember 7.

Amethyst Star színben van meg, szép, áttetsző-csillogós. Viszont 7 napig nem tart ki, illetve semmit nem erősít a körmökön. Átlagos körömlakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

wikke

2012. július 3.

pár éve, még tapasztalatlan voltam, volt rá egy kuponom, gondoltam, egy próbát megér. azóta is ez a biztos pont, ha körömlakkról van szó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.